SvětSoučástek.cz logo

SvětSoučástek.cz – součástky všeho druhu

SvětSoučástek.cz je e-shop, který doplní vaše kutilské vybavení. Kupujte součástky, chemické zboží, nářadí i jiné materiály.

Více o SvětSoučástek.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O SvětSoučástek.cz

Rozbilo se vám doma něco a nechcete kupovat zcela nový produkt? Zavítejte na SvětSoučástek.cz a najděte si poškozenou součástku. Vybírat můžete hned z několika kategorií.

 

E-shop nabízí přes 7 000 druhů zboží a skladem má přibližně 98% položek připravených k okamžité expedici. Zde uvádíme základní přehled:

  • Součástky - přes pojistky, rezistory, spínače, tlačítka až po tranzistory, ventilátory, LED diody a mnohé další
  • Energie, měření - sem patří všechny možné akumulátory, power banky, nabíječky, adaptéry, cestovní adaptéry, osciloskopy, měřící přístroje apod.
  • Nářadí, pájení - ať už hledáte elektrické nářadí, kladiva, kleště, sady klíčů, měřidla, páječky či svěráky, tak vězte, že to vše a mnohem víc zde najdete.
  • Kabely, instalační materiál - sháníte-li kabely, vodiče, izolační pásky, měřiče spotřeby, pohybová čidla, prodlužky, rozborovače a další pomůcky, najdete je právě zde.
  • Domácnost - praktické věci do domácnosti, jako jsou dálkové ovladače, digitální budíky či teploměry, kamery, fotoaparáty, lapače hmyzu, ale také pro péči o tělo a zdraví, pak jste na správné adrese.
  • Výprodej - výprodejová sekce obsahuje poslední možnost nákupu užitečných pomůcek a příslušenství do domácnosti a pro kutily.

Jak mohu nákupem v e-shopu SvětSoučástek.cz ušetřit?

Jednoduše a snadno. Nákupem přes cashback Plné Peněženky získáte 3 % z nákupu zpět. Stačí se prokliknout například tímto odkazem na e-shop SvětSoučástek.cz a dál nakupovat tak, jak jste zvyklí.

Nepřehlédněte také kategorii Akce nebo Výprodej, i tam najdete spoustu užitečných věciček.

Nakonec jsem si nevybral/a

Vůbec nevadí. Zkuste se ještě porozhlédnout v sekci Hobby nářadí, kde by vás mohl zaujmout internetový obchod s nářadím pro profesionály i kutily Kutil.cz nebo e-shop s ochrannými pomůckami a pracovními oděvy Inzep.cz. Elektro zařízení najdete taktéž v e-shopu Datart.cz, kde si vybere snad každý.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit