1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Sparkys.cz - dům hraček

Hračky pro děti všech věkových kategorií.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Sparkys.cz

Široký výběr hraček od světových i domácích výrobců. Největší výběr LEGO, Barbie, Fisher Price, Hasbro, Disney a dalších značek. Vybírejte z následujících kategorií:

  • Značky – Albi, Barbie, Dino, Disney, Igráček, Lego, Mattel,Sparkys, Transformers a mnoho dalších.
  • Postavička – vybírejte podle oblíbených postaviček, jako je Hello Kitty, Harry Potter, Krteček, Čtyřlístek, želvy Ninja, Transformers, Mickey Mouse a daalší.
  • Pro holky – najdete figurky Igráčka policistky, zdravotnice, lékárníka a další hry na profese nebo třeba obtisky rtěnky, barevný sprej na vlasy, plastelínu měnící barvu a jiné hračky. O hračky pro holčičky zde není nouze.
  • Pro kluky – oblíbené figurky želvy Ninja či Toy Story – příběh hraček, sliz Slimy, samolepky 3D zvířata, bublifuk a spousta dalších hraček. 
  • Pro nejmenší – hračky pro kojence, interaktivní hračky, hry pro rozvoj motoriky, hračky do vany, dřevěné hračky, plyšáci apod.

Jak mohu nákupem hraček na Sparkys.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 1,5 % z každého nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté klikněte na odkaz směřující na e-shop Sparkys.cz, například odsud. Následně vyberte a objednejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Do několika dnů od zaplacení vám na účet Plné Peněženky přistane odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si nevyberu

V pořádku, to se může stát. Jestliže ale stále hledáte vhodné hračky, zkuste další z e-shopů na stránkách Plné Peněženky. Vyzkoušejte například oblíbené online hračkářství Pompo.cz, dětem se budou líbit i kreativní školní potřeby od PixieCrew.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat