Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Slevoking.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Slevoking.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

600+ nákupů
400+ uživatelů vyzkoušelo
171 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
29 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět cashback 2 % za každý nákup!

Slevový portál Slevoking.cz je zaměřen na akční nabídky v oblasti cestování a wellness. Nabízí neustále aktualizované pobyty a zájezdy u nás i v zahraničí. Vybírat lze z kategorií, jako jsou lázně, wellness pobyty, pobyty ve městech, u moře nebo zájezdy pro rodiny. Slevy dosahují i více než 50% a heslem portálu je“ Plať méně, cestuj více“.

Cestování za výhodné ceny je dnes v kurzu. Proč platit plnou cenu za něco, co můžete pořídit levněji? Možností, kam se vydat, je nespočet. Záleží jen na vás, zda vás láká cesta někam dál za hranice, nebo chcete prozkoumat zajímavá místa v ČR. Poznávací zájezdy vám umožní během jedné dovolené navštívit mnoho zajímavých míst, nesetrvá se během nich dlouho na jedno místě a cílem je vidět toho co nejvíce. Pobytové zájezdy jsou naopak zaměřeny na odpočinek a poznání místa, ve kterém jste ubytovaní. Každému může vyhovovat něco jiného. Máte-li malé děti, zaměřte se na dovolenou pro rodiny s dětmi, která je přizpůsobena svou náročností a podmínkami. Oblíbeným cílem cest jsou lázně, a to ty české i zahraniční. Na Slovensku, v Maďarsku a Polsku je řada termálních lázní s aquaparky, které lákají návštěvníky každého věku, a to celoročně. K bohatě zastoupeným nabídkám slevového portálu Slevoking patří wellness pobyty. Jsou ideální pro páry, ale užít si je může kdokoliv. Během takového pobytu vyzkoušíte různé procedury, můžete mít k dispozici bazén, vířivku, saunu, zajít si na masáž nebo na zábal. Vše závisí na konkrétní nabídce. Téměř každého bude lákat podívat se za akční cenu letecky k moři nebo do některé ze světových metropolí. Díky Slevoking.cz máte spoustu možností, kam si zaletět na prodloužený víkend nebo na delší dobu, dovolená u moře nebo v nějaké zajímavé zahraniční destinaci tak nemusí být jen sen.

Portál Slevoking.cz většinu svých nabídek osobně prověřuje, a ty, které to jsou, nepřehlédnete díky značce „Osobně ověřeno“. Jak probíhá nákup? U vybrané nabídky kliknete na „Koupit“ a po zaplacení obdržíte do své emailové schránky slevový kupón neboli voucher s unikátním kódem, který uplatníte u poskytovatele slevy. Potřeba je ověřit si volné termíny, a pak už vám nic nebrání si pobyt zarezervovat. Doba platnosti kupónu je omezená a vždy je jasně uvedena. Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte a předložte na místě. Při platbě kartou získáte voucher ihned, při volbě bankovního převodu to může trvat i dva nebo tři dny. V případě nespokojenosti s pobytem nebo nesrovnalostí je třeba řešit potíže s poskytovatelem slevy, ale je možno obrátit se i na zákaznickou podporu portálu Slevoking.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google