Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Slevoking.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Slevoking.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět cashback 2 % za každý nákup!

Slevový portál Slevoking.cz je zaměřen na akční nabídky v oblasti cestování a wellness. Nabízí neustále aktualizované pobyty a zájezdy u nás i v zahraničí. Vybírat lze z kategorií, jako jsou lázně, wellness pobyty, pobyty ve městech, u moře nebo zájezdy pro rodiny. Slevy dosahují i více než 50% a heslem portálu je“ Plať méně, cestuj více“.

Cestování za výhodné ceny je dnes v kurzu. Proč platit plnou cenu za něco, co můžete pořídit levněji? Možností, kam se vydat, je nespočet. Záleží jen na vás, zda vás láká cesta někam dál za hranice, nebo chcete prozkoumat zajímavá místa v ČR. Poznávací zájezdy vám umožní během jedné dovolené navštívit mnoho zajímavých míst, nesetrvá se během nich dlouho na jedno místě a cílem je vidět toho co nejvíce. Pobytové zájezdy jsou naopak zaměřeny na odpočinek a poznání místa, ve kterém jste ubytovaní. Každému může vyhovovat něco jiného. Máte-li malé děti, zaměřte se na dovolenou pro rodiny s dětmi, která je přizpůsobena svou náročností a podmínkami. Oblíbeným cílem cest jsou lázně, a to ty české i zahraniční. Na Slovensku, v Maďarsku a Polsku je řada termálních lázní s aquaparky, které lákají návštěvníky každého věku, a to celoročně. K bohatě zastoupeným nabídkám slevového portálu Slevoking patří wellness pobyty. Jsou ideální pro páry, ale užít si je může kdokoliv. Během takového pobytu vyzkoušíte různé procedury, můžete mít k dispozici bazén, vířivku, saunu, zajít si na masáž nebo na zábal. Vše závisí na konkrétní nabídce. Téměř každého bude lákat podívat se za akční cenu letecky k moři nebo do některé ze světových metropolí. Díky Slevoking.cz máte spoustu možností, kam si zaletět na prodloužený víkend nebo na delší dobu, dovolená u moře nebo v nějaké zajímavé zahraniční destinaci tak nemusí být jen sen.

Portál Slevoking.cz většinu svých nabídek osobně prověřuje, a ty, které to jsou, nepřehlédnete díky značce „Osobně ověřeno“. Jak probíhá nákup? U vybrané nabídky kliknete na „Koupit“ a po zaplacení obdržíte do své emailové schránky slevový kupón neboli voucher s unikátním kódem, který uplatníte u poskytovatele slevy. Potřeba je ověřit si volné termíny, a pak už vám nic nebrání si pobyt zarezervovat. Doba platnosti kupónu je omezená a vždy je jasně uvedena. Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte a předložte na místě. Při platbě kartou získáte voucher ihned, při volbě bankovního převodu to může trvat i dva nebo tři dny. V případě nespokojenosti s pobytem nebo nesrovnalostí je třeba řešit potíže s poskytovatelem slevy, ale je možno obrátit se i na zákaznickou podporu portálu Slevoking.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Slevoking.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat