Senetic.cz logo

Senetic.cz

Zajišťujete pro svou firmu podnikovou síť, server či software? Využijte služeb Senetic a vaše firma bude šlapat jako hodinky!

Více o Senetic.cz

Peníze zpět z nákupu

1 - 10 %

O Senetic.cz

Vedete obchodní či veřejnou organizaci a potřebujete vybudovat digitální ekosystém přátelský ke spolupráci a zajistit hladký každodenní provoz? Globalní poskytovatel IT řešení Senetic je tu pro vás!

Senetic je globálním poskytovatelem IT řešení pro obchodní a veřejné organizace, které potřebují vybudovat digitální ekosystém přátelský ke spolupráci a chtějí zajistit hladký každodenní provoz. S 11 lety zkušeností na trhu nabízí klientům řešení, která sami používají každý den. Senetic se specializuje na poskytování cloudových služeb Microsoftu pro firmy: Office 365, Azure a SharePoint. Dále je také předním poskytovatelem podnikových sítí, serverů, softwaru a dalšího IT vybavení.

Hlavním cílem firmy Senetic je dodávat řešení v oblasti informačních technologií, zabezpečovacích systémů a komunikace. Najdete u nich známé i méně známé značky jako Microsoft, Dell, Fujitsu, HP, Zyxel, Cisco, Logitech, NEC, Samsung, Asus, Apple a mnoho dalších.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit