Sedačky-nábytek.cz

Sháníte kvalitní a vkusný nábytek za přijatelnou cenu? Chcete něco nového a neotřelého pro svou domácnost? Oblíbený internetový prodejce nábytku s jistotou kvality, spolehlivosti a osobního přístupu.

Získejte 1,75 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 1.75 % místo běžných 1.75 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Sedačky-nábytek.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Sedačky-nábytek.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 1.75 % cashback z každého nákupu!

Doménou e-shopu Sedacky-nabytek.cz jsou sedací soupravy. Klasické, rohové, účkové, rozkládací sedačky, ale také sedací sestavy, pohovky, křesla, lenošky nebo taburety, zkrátka pohodlné sezení i ležení, relaxace i odpočinek. Obchod pečuje o rozmanitost nabídky, dává si záležet na kvalitě provedení i potahových materiálů.

Nábytek pro každou místnost

Kromě sedaček však v e-shopu najdete také jakékoli další kousky pro vybavení domácnosti. Nejrůznější typy úložných prostor pro obývací pokoj, kuchyni a jídelnu, ložnici, dětský pokoj, pracovnu, předsíň i koupelnu, dokonce i zahradní nábytek. Podívejte se a vyberte si.

Dokonalý servis pro vás

Sedacky-nabytek.cz pečují o své zákazníky s největším úsilím. Šíře nabídky sedaček je znásobena množstvím kvalitních potahových látek různých barev a materiálů. Pro usnadnění výběru navíc poskytuje obchod bezplatnou vizualizaci výrobků s vybraným potahem. Disponuje také vlastní dopravou, a proto garantuje dovoz objednaného nábytku po celé ČR i SR zdarma a včas. Díky osobnímu přístupu je snadné probrat všechny detaily k vaší maximální spokojenosti.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google