SCANquilt.cz logo

SCANquilt.cz – odborník na vybavení ložnice

Zdravý spánek je velmi důležitý pro vaše zdraví i pohodu. Zajistěte si ho na SCANquilt.cz kvalitními lůžkovinami i povlečením!

Více o SCANquilt.cz

Peníze zpět z nákupu

2,5 %

O SCANquilt.cz

Vaše ložnice je to první, co ráno vidíte, když otevřete oči a to poslední, co vidíte předtím, než je zavřete. Vybavte si jí se SCANquilt.cz tak, aby to pro vás byl vždy úžasný pohled!

Co seženu na SCANquilt.cz? 

Nabídka e-shopu i poboček SCANquilt je opravdu rozmanitá. Najdete tam vše, co by se vám mohlo hodit do ložnice i dětského pokoje. Vše je dostupné v řadě barevných provedení a ve vícero vzorech. A tak zajisté najdete i vy z nabídky více než 600 vzorů ten, co vám bude ladit do vašeho pokoje. Hlavní roli zde hrají nealergenní přikrývky a polštáře. A co dalšího lidé na SCANquilt.cz nakupují?

  • Povlečení v mnoha provedeních,
  • příjemná prostěradla,
  • ručníky a župany pro denní použití,
  • matracové chrániče, přikrývky, polštáře a plédy,
  • hračky Craftholic pro ty nejmenší.

Staňte se členem věrnostního programu

U SCANquilt nenajdete klasický věrnostní program, na který jste zvyklý od jiných obchodů. Jako poděkování za důvěru a věrnost značce SCANquilt jsou pro vás připraveny zajímavé benefity ve formě odměn, bodů a výhod speciálních nabídek věrnostních programů jednotlivých partnerů. Využít je ovšem můžete pouze na prodejnách SCANquilt při platbě kreditní, debetní platební kartou nebo po předložení věrnostní karty. Svůj benefit buď dostanete hned, a nebo vám bude připsán na účet zpětně. A jaké jsou ty zmíněné nabídky od řady partnerů, které se dají využít?

Odebírejte newsletter 

Na webu se navíc můžete jednoduše online v pár krocích přihlásit k odběru newsletteru. Stačí zadat váš e-mail a opsat zobrazený kód. Nezapomeňte si zkontrolovat vaši e-mailovou schránku a potvrdit svůj souhlas se zasíláním newsletteru SCANquilt.

Následně vás bude SCANquilt 1-2 krát měsíčně informovat o novinkách a zajímavých akčních nabídkách na povlečení, přikrývky, polštáře a mnoho dalšího z nabízeného sortimentu.

Jak ušetřit při nákupu na e-shopu SCANquilt.cz? 

Máte už vybráno a hledáte způsob, jak ušetřit? Je jich opravdu spoustu, stačí si vybrat:

  • Zapojte se do věrnostního programu a užívejte si speciálních nabídek a slev.
  • Slevové kupóny a kódy SCANquilt naleznete volně na internetu či přímo na webu Plné Peněženky.
  • Sledujte nabídku zlevněných výrobků přímo na e-shopu SCANquilt.
  • Získat tzv. cashback - stačí se na internetový obchod scanquilt.cz prokliknout z webového portálu PlnaPenezenka.cz a získat tzv. cashback

Nevybrali jste si s nabídky obchodu SCANquilt.cz? 

Nevybrali jste si v tomto obchodě? Využijte nákupu s cashbackem! Bytový textil a doplňky můžete najít i u dalších obchodů v naší sekci Domácnost a hobby. Ušetřit totiž můžete i na stránkách decoDoma.czVivre.cz, nebo například v eshopu DecorOnline.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit