Remoska.eu logo

Remoska.eu – vařte bez starostí

Remoska – pamatujete si tradiční českou pečící mísu, která se proslavila v zahraničí? Objevte její vylepšený model na Remoska.eu.

Více o Remoska.eu

Peníze zpět z nákupu

5 %

O Remoska.eu

Víte, co je to remoska? Nejedná se o Bohem zapomenutý středověký nástroj, ale o nenahraditelného kuchyňského pomocníka! Vařte, pečte, duste v remosce z Remoska.eu a staňte se nejlepším šéfkuchařem.

Remoska je tradiční česká pečící mísa, která vznikla v roce 1957. Nyní v novém designu a s nižší spotřebou. Postupem času se rozšíříia i do zahraničí díky skvělým vlastnostem, které pomáhají uvařit chutná jídla. Aktuálně nabízí několik variant remosek včetně příslušenství k vaření. Podívejte se například, co všechno umí Remoska Trio:

Jak mohu nákupem remosky ještě ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky. Dostanete zpět pěkných 5 % z každého nákupu. Stačí se prokliknout na e-shop odkazem z Plné Peněženky, například zde, a začít vybírat a objednávat. Odměna vás poté nemine.

Nakonec si nevyberu

To je škoda, ale nezoufejte, na webu Plné Peněženky najdete mnoho dalších zapojených e-shopů, kde si určitě vyberete. V kategorii Domácnost jich je celá řada. Například mrkněte na nabídku obchodu specializovaného na cukrářské potřeby Svět cukrářů nebo zkuste všestranný obchod i-domaciPotreby.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit