2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

PottenPannen.cz - prémiový eshop s kuchyňskými potřebami

Česká společnost Potten & Pannen - Staněk je distributorem kuchyňských potřeb a spotřebičů světových značek. Zalíbí se těm z vás, kteří chcete to nejkvalitnější kuchyňské vybavení. Navíc si můžete zdokonalit svůj kuchařský um za asistence předních šéfkuchařů v kurzech vaření. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o PottenPannen.cz

Kuchyňská výbava podle Zdeňka Pohlreicha a kurzy vaření s mistry šéfkuchaři

S doporučením Zdeňka Pohlreicha vyberete to nejlepší - například kuchyňské spotřebiče, profesionální kuchyňské nože či hrnce. K mání jsou takové značky jako například porcelánové soupravy Rosenthal, keramické nádobí Emile Henry, robustní měděné nádobí od Mauviel, spotřebiče Smeg a další.

Na své si přijdou zastánci klasického stylu, tak i ti, kteří požadují cool designové kuchyňské vybavení. Zboží si můžete taktéž prohlédnout v síti poboček po celé České republice a na Slovensku.

Firma Potten & Pannen - Staněk provozuje školu vaření, kde se naučíte nebo si zdokonalíte kuchařské postupy s předními šéfkuchaři, jako je již zmiňovaný Zdeněk Pohlreich nebo třeba Mirek Kalina, Josef Maršálek, Edita Paulusová a další.

Jaké kategorie najdu na PottenPannen.cz?

Přehledně řazené s dodatečnými filtry například podle vámi požadovaného objemu či průměru nádobí:

  • Vaření - všechnu základní kuchyňskou výbavu na vaření najdete právě zde, od pánví až po grily na skvělé zahradní párty.
  • Pečení - od forem na pečení přes pekáče až třeba k formám na pečení chleba. Najdete tu i speciality jako směs na pečení domácího chleba nebo směs na pečení bábovky, a to včetně videoreceptů. Takže už žádné složité hledání receptů a shánění ingrediencí. Specialista na sladké Josef Maršálek vám ve speciální kategorii doporučuje cukrářské potřeby. 
  • Stolování -  bez  talířů, misek, příborů by to nešlo. A kdo hledá, ten najde. Od decentní klasiky po hipsterskou cool sadu nádobí. Najdete tu i speciality jako sety na výrobu fondue.
  • Elektro - vše co byste do kuchyně mohli potřebovat - mixéry, roboty, toastery, lednice, konvice, odšťavňovače a další. Najdete tu i kolekci od návrhářů Dolce & Gabbana pro spotřebiče Smeg, například rychlovarná konvice v retro stylu.
  • Bydlení - vybírejte dekorace k různým příležitostem, dózy na skladování potravin, vůně a další. Nebo si pořiďte tzv. chytré květináče, které obsahují vše potřebné pro pěstování domácích bylinek s minimálními starostmi - samozavlažovací květináč, semena rostlin v BIO kvalitě, substrát, LED osvětlení pro urychlení růstu, takže je vhodné i pro málo osvětlené prostory.

Jak při nákupu v e-shopu PottenPannen.cz ušetřit?

Proklikem z Plné Peněženky vám vrátíme zpět 2 % z nákupu.

Nepřehlédněte kategorii AKCE, kde je vždy velká nabídka zlevněných kuchyňských potřeb.

V eshopu PottenPannen.cz jsem si nevybral/a

To není problém. V kategorii obchodů Domácnost zvolte Kuchyně, tam už najdete nějaký náhradní internetový portál. Například kuchyňský sortiment na OrionDomácíPotřeby.cz nebo obchod s designovými domácími potřebami Bonami.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat