Posters.cz

Portál Posters.cz nabízí prodej plakátů, posterů, fotografií a doplňků, jako jsou placky, odznaky, magnety a kalendáře.

Získejte 5 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Posters.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Posters.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

77 nákupů
73 uživatelů vyzkoušelo
30 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
47 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Online obchod Posters.cz nabízí vše pro milovníky fotografií a plakátů, ale také fanoušky filmové tvorby. Posters.cz totiž spojuje obojí dohromady. Vybrat si zde můžete z:
- umění a moderních obrazů
- hrnků
- tapet
- cedulí
- Vašich vlastních plakátů
- doplňků
- e-pohlednic.

Pokud máte rádi umění, vyberete si zde mezi plakáty a obrazy, najdete vše od abstrakcionismu po baroko, expresionismus, realismus, renesanci až po street art. Na Posters.cz nakoupíte plakáty od Alfonse Muchy, Gustava Klimta, Picassa Pabla, Claude Moneta, Salvadora Dalího a dalších světově proslulých umělců.

Posters.cz má pobočky po celé České republice, takže si své zboží můžete vyzvednout přímo na prodejně. Pobočky se nachází například v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové a v mnoha v dalších městech.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google