Posters.cz logo

Posters.cz – plakáty, obrazy, fotografie

Obdivujete Alfonse Muchu, Pána prstenů či Nirvánu? Na Posters seženete plakáty, ale i další umělecké předměty všech stylů a témat!

Více o Posters.cz

Peníze zpět z nákupu

3 %

O Posters.cz

Jste milovníkem fotografií a plakátů či fanouškem filmové tvorby? Posters.cz spojuje oboje dohromady! Vybírejte z nabídky moderních obrazů, plakátů či e-pohlednic a podpořte svého uměleckého ducha.

Online obchod Posters.cz nabízí vše pro milovníky fotografií a plakátů, ale také fanoušky filmové tvorby. Posters.cz totiž spojuje obojí dohromady. Vybrat si zde můžete z: - umění a moderních obrazů - hrnků - tapet - cedulí - Vašich vlastních plakátů - doplňků - e-pohlednic. Pokud máte rádi umění, vyberete si zde mezi plakáty a obrazy, najdete vše od abstrakcionismu po baroko, expresionismus, realismus, renesanci až po street art. Na Posters.cz nakoupíte plakáty od Alfonse Muchy, Gustava Klimta, Picassa Pabla, Claude Moneta, Salvadora Dalího a dalších světově proslulých umělců. Posters.cz má pobočky po celé České republice, takže si své zboží můžete vyzvednout přímo na prodejně. Pobočky se nachází například v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové a v mnoha v dalších městech.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit