Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pietro Filipi?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pietro Filipi
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu!

Módní autorská značka PIETRO FILIPI působí ve světě módy už více než dvacet let. Sází na nadčasové minimalistické střihy, kvalitní materiály a krejčovské zpracování. Za značkou stojí přední čeští a zahraniční designeři, což její produkci zaručuje nejen originalitu ale i nepřetržitý kontakt s aktuálními módními trendy.

Pietro Filipi tvoří produkty pro moderního, elegantního a zároveň dynamického zákazníka, pro něhož je móda neodmyslitelnou součástí jeho životního stylu a vyjádřením své vlastní osobnosti. Pro zákazníka, který sleduje trendy a orientuje se v nich, ale oblečení si vybírá s ohledem na svou individualitu a vytříbený vkus.

Nabízený produkt má svou hodnotu v designu, kvalitním materiálu a precizním zpracování. Styl Pietro Filipi odráží nadčasovou eleganci a sofistikovanost.

Od doby svého vzniku si značka PIETRO FILIPI prošla výrazným vývojem. Hodnoty značky se však za celou dobu své existence nezměnily: kvalitní materiál, precizní zpracování, autorský design a hlavně styl Pietro Filipi.

Každý produkt je výsledkem profesionální práce vlastního designerského týmu, který vkládá kolekcím Pietro Filipi nadčasovou eleganci, vytříbenost a sofistikovanost. Díky tomu se celá značka řadí prémiově.

Dnes lze značku Pietro Filipi zakoupit ve více než 45 prodejnách v 8 zemích Evropy.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Pietro Filipi si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat