Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě OK Móda?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web OK Móda
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

130+ nákupů
110+ uživatelů vyzkoušelo
51 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
44 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu!


V nabídce obchodu OK Móda můžete zakoupit oblečení českého výrobce LITEX, a české značky ALPINE PRO, NORTHFINDER, GINA značky Kilpi a také nově značky LOAP. OK Móda prodává také značkový reklamní textil ADLER. Pro doplnění sortimentu v nabídce najdete také čistící a impregnační prostředky NIKWAX. Už z nabídky sortimentu je patrné, že je většina sortimentu zaměřená na sportovní a outdoorové aktivity. Najdete tu tedy vše, od plavek, přes oblečení na aerobic a fitness, vybavení na cyklistiku až po zimní vybavení pro nejnáročnější. Bundy z funkčních materiálů i pro méně náročné, kalhoty ze softshellu i širokou nabídku mikin, triček a dalšího oblečení nejen pro sport, ale i pro volný čas najdete u OK Móda. V nabídce nechybí ani spodní funkční prádlo a také mnoho doplňků - například lyžařské kukly, rukavice i čepice, batohy, peněženky a mnoho dalšího. Za zmínku stojí i nabídka obuvi pro různé účely od ALPINE PRO a LOAP. Díky Litexu na OK Móda najdete i těhotenské oblečení a plavky. Z letní nabídky je určitě zajímavá i široká nabídka šortek, sukní i sportovních šatů. Pro ošetření Vašeho oblečení a zajištění jeho dlouhodobé funkčnosti si můžete koupit impregnace od Nikwaxu. To vše nabízí OK Móda.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google