Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 635 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě OK Móda?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web OK Móda
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu!


V nabídce obchodu OK Móda můžete zakoupit oblečení českého výrobce LITEX, a české značky ALPINE PRO, NORTHFINDER, GINA značky Kilpi a také nově značky LOAP. OK Móda prodává také značkový reklamní textil ADLER. Pro doplnění sortimentu v nabídce najdete také čistící a impregnační prostředky NIKWAX. Už z nabídky sortimentu je patrné, že je většina sortimentu zaměřená na sportovní a outdoorové aktivity. Najdete tu tedy vše, od plavek, přes oblečení na aerobic a fitness, vybavení na cyklistiku až po zimní vybavení pro nejnáročnější. Bundy z funkčních materiálů i pro méně náročné, kalhoty ze softshellu i širokou nabídku mikin, triček a dalšího oblečení nejen pro sport, ale i pro volný čas najdete u OK Móda. V nabídce nechybí ani spodní funkční prádlo a také mnoho doplňků - například lyžařské kukly, rukavice i čepice, batohy, peněženky a mnoho dalšího. Za zmínku stojí i nabídka obuvi pro různé účely od ALPINE PRO a LOAP. Díky Litexu na OK Móda najdete i těhotenské oblečení a plavky. Z letní nabídky je určitě zajímavá i široká nabídka šortek, sukní i sportovních šatů. Pro ošetření Vašeho oblečení a zajištění jeho dlouhodobé funkčnosti si můžete koupit impregnace od Nikwaxu. To vše nabízí OK Móda.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro OK Móda si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat