ObrazNaStenu.cz logo

ObrazNaStenu.cz – prodejce nástěnných dekorací

Inspirace se schovává všude. Pokud osloví vás, nebojte se jí naslouchat. Vyjděte jí vstříc a malujte obrazy s ObrazNaStenu.cz.

Více o ObrazNaStenu.cz

Peníze zpět z nákupu

2,4 %

O ObrazNaStenu.cz

Prázdné stěny. Ozvěna. Neosobní prostor. Pokud se s nějakým tímto problémem potýkáte, je tu online obchod ObrazNaStenu.cz. Vyberte z obrazů, tapet i hodin a zpestřete si svůj svět barvami.

Zákaznický servis, který vám skutečně poradí 

Pokud si s výběrem té pravé dekorace pro váš domov nevíte rady, je pro vás e-shop Obraznastenu.cz tím správným místem. V případě, že potřebujete s výběrem poradit, nebo chcete znát detaily, které se na e-shopu nedočtete, je tady pro vás infolinka na telefonním čísle +420 728 577 142, na které se vám bude věnovat některý ze zaměstnanců Obraznastenu.cz.

Co si můžu na Obraznastenu.cz pořídit?

Možností, jak si vyzdobit bydlení je díky výběru Obraznastenu.cz opravdu široký. Díky možnosti objednat si obraz z libovolné fotografie, tak máte nekonečně mnoho možností, jak prázdné stěny oživit.

 • Obrazy na plátně – v této sekci můžete vybírat z desítky možností. Na plátno si můžete nechat natisknout či namalovat téměř cokoli. Populárním a jedinečným doplňkem interiéru jsou fotografie na plátně. Foto plátno, na které vaši objednávku e-shop tiskne, je ze 100% bavlny, odolné vůči UV záření, ekologické a bez zápachu. Další populární dekorací jsou reprodukce od slavných umělců jako je Alfons Mucha, Gustav Klimt, Vincent van Gogh, Claude Monet, Pierre Auguste Renoir, Leonardo da Vinci, Tamara de Lempicka a další. Pokud doma chcete mít umělecké dílo od některého z předních designerů jakým je Banksy, Bianca Rossi, Tom Loris, Zoya Verdi a další, určitě si na Obraznastenu.cz vyberete to svoje. V nabídce jsou rovněž desítky tematických obrazů s podzimní, inspirativní, kuchyňskou, květinovou, abstraktní, městskou, přírodní, fengshuei nebo motto tématikou. 

 • Dekorace na stěnu – hladké zdi bez dekorací nemusí nutně být ozdobeny jen obrazy. Pokud bydlíte v pronájmu, nebo jen nechcete citelně zasahovat do povrchu stěny, jsou pro vás ideálním řešením nástěnné nálepky, které můžete kdykoliv sundat bez toho, aniž byste museli vyplňovat díry po hřebíčku či hmoždince, jak tomu je u obrazů. Pokud byste si chtěli přeci jen bydlení vyzdobit nějakým tím obrazem, ale nemáte místa nazbyt, praktickým řešením této situace je obraz na zrcadle. Jestli rádi měníte obrazy podle nálady, ale při změně rámu nemáte kam byste ten starý uschovali, nabízí Obraznastenu.cz plátna, která na stěnu zavěsíte a v případě výměny za jiné plátno jej jen srolujete do role a uložíte. Zabere to mnohem méně místa než měnit obraz včetně rámu. Podobně je tomu s plakáty. A pokud naopak nechcete na stěně žádná umělecká díla, ale přeci jen holé stěny nesou úplně podle vašeho vkusu, zkuste si prohlédnout nabídku nástěnných hodin od Obraznastenu.cz.

 • Bytový textil – vybírejte z nabídky dek, přehozů na postel, závěsů a záclon, ložního povlečení, povlaků na polštáře, antialergických polštářů, ručníků, osušek a ubrusů.

 • Bytové doplňky a dekorace – mimo to vše nabízí e-shop Obraznastenu.cz i spoustu bytových doplňků a dekorací. Vybírat můžete z váz, malovaných váz, keramických mís, svícnů a lamp, fotorámečků, keramiky, dekoračních stojanů na obrazy, spon na závěsy

Platba

Za vámi vybrané zboží můžete na e-shopu Obraznastenu.cz zaplatit hned několika způsoby. Vyberte si ten, který je pro vás ten nejvýhodnější.

 • Převod na účet – ZDARMA

 • Dobírka – 49 Kč 

Doprava

Objednávku z Obraznastenu.cz si můžete nechat doručit kurýrní službou PPL. Při nákupu nad 1 000 Kč máte dopravu zcela ZDARMA.

 • PPL -75,- Kč

Jak ušetřit na Obraznastenu.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejen, že na stránkách Obraznastenu.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, a ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Obraznastenu.cz a ušetřete 4 % z částky nákupu!

Zkušenosti zákazníků, kteří již na Obraznastenu.cz nakoupili

Zákazníci, kteří již na e-shopu nakoupili si zpravidla pochvalují kvalitní zpracování zakoupeného zboží a rychlou a zároveň bezpečnou dopravu:

 • Denisa je velmi spokojena s tím, jak dodaný obraz vypadá a dává tedy e-shopu 5 hvězdiček z 5ti:
  “Překrásně namalovaný obraz. Nakupovala jsem zde poprvé a byla překvapena, jaký krásný obraz mi byl namalován. Barvy syté a zářivé. Navíc přišel dobře zabalen. Kdo chcete mít na stěně obraz, na který se vždy rádi podíváte, mohu obchod jen doporučit. Za mě maximální spokojenost.”

 • Jiný zákazník je se svou objednávku rovněž spokojen a dává proto e-shopu plný počet hvězdiček:
  “Zboží mi v pořádku přišlo asi za 6 dní po objednání. Obchod mě sám vyzýval k tomu, abych se ozvala, kdyby mě do 5 pracovních dnů po odeslání zboží z obchodu nekontaktovala dopravní společnost.”

 • Další zákazník je spokojen se službami, které mu byly e-shopem poskytnuty, a tak Obraznastenu.cz dává 5 hvězdiček:
  “Vybrala jsem si obraz z nabídky, výhoda je možnost výběru formátu, zakázka byla velmi rychle vyřízena, obraz už visí na stěně. Cenu považuji za velmi dobrou.”

Nevybrali jste si na Obraznastenu.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů spojených s fotografiemi a fotografováním, jako například výrobce sportovních a outdoorových digitálních Full HD kamer GoPro.com nebo výrobce fotoknih FotoFinish.cz. To vše samozřejmě s cashbackem Plné Peněženky. Bytové doplňky můžete zakoupit například přes proklik na e-shop IDEA-nabytek.cz, a to s cashbackem 5 %. 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +201 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 890 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1057 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus