Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Nej-ceny.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Nej-ceny.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

500+ nákupů
400+ uživatelů vyzkoušelo
11 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
79 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Nej-ceny.cz

Peníze zpět z nákupu
3.5 %
Přejít do obchodu
Počítače
0.5 %
Přejít do obchodu
Robotické vysavače
2 %
Přejít do obchodu
Elektro
1 %
Přejít do obchodu
Kabely a redukce
1 %
Přejít do obchodu
Satelity
1 %
Přejít do obchodu
Foto
0.8 %
Přejít do obchodu
Telefony
1 %
Přejít do obchodu
Zabezpečení
1 %
Přejít do obchodu
Dům a byt
2 %
Přejít do obchodu
Zahrada
1.5 %
Přejít do obchodu
Kancelář
1 %
Přejít do obchodu
Auto-Moto
1 %
Přejít do obchodu
Sport
0.5 %
Přejít do obchodu
Boty Crocs
3.5 %
Přejít do obchodu
Výprodejové položky
0.2 %
Přejít do obchodu
Ostatní zboží
0.4 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 3.5 % cashback z Vašeho nákupu!

Společnost J+M vznikla v roce 1998 jako firma, zaměřující se především na oblast prodeje, instalací a údržby rozsáhlých systémů výpočetní techniky, softwaru, kancelářské techniky a příslušenství. Postupně firma nabídku produktů a služeb rozšiřovala a vylepšovala. Aktuálně firma provozuje internetový obchodní dům s pestrou nabídkou produktů od výpočetní techniky přes potřeby do domu, bytu a zahrady až po módní zboží typu obuvi Crocs. O obchodní partnery a zákazníky pečuje tým 12 zaměstnanců mladého a dynamického kolektivu.

Obchod Nej-ceny.cz patří mezi certifikované partnery společností Acer, Armor, Asus, Celly, Comfor, Dell, Digimax, Esset, HP, HQ, Intel, LCS Helios, LG, Logitech, Microsoft, Philips, Samsung, Trust a dalších.

V tomto internetovém obchodě je pro Vás připraven široký sortiment výpočetní techniky, černé a bílé techniky, kamerových a bankovních systémů. Dále tento obchod nabízí tuto techniku a sortiment: satelitní a DVB-T systémy, foto a kamerová technika, GPS, handsfree, mobily a jejich příslušenství, baterie různých druhů a typů, zahradní a hobby technika, kancelářská technika, dětský svět, zábava, sport, krása a zdraví, v módní sekci obuv Crocs, tašky, batohy. Prodávaný sortiment zboží je neustále zkvalitňován a rozšiřován.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google