Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě M-bytshop.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web M-bytshop.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 2 % cashback z každého nákupu!

Firma M-byt působí na našem trhu od r. 1990 a od svého počátku je zaměřena na prodej nábytku, bytových doplňků a vybavení interiérů. Hlavním cílem společnosti je plnit, a věříme, že úspěšně, představy zákazníků o pěkném, vkusném a pohodlném bydlení. Tyto hlavní hodnoty se snaží poskytnout svým zákazníkům. Proto pro Váš pohodlný nákup připravili nový internetový obchod, kde si budete moci z pohodlí domova objednat ze široké nabídky produktů pro Váš domov, kancelář či chatu. Neustále hledají nové a modernější výrobky v rámci celé Evropy a uvádí je na náš trh v souladu s posledními trendy v oblasti bydlení a tvorby interiérů. Dobré výsledky přináší i dlouholetá spolupráce s předními výrobci nábytku a doplňků v Itálii, Německu, Finsku a Slovensku. Tento sortiment je samozřejmě doplňován kvalitními výrobky tuzemských firem. Je zde možnost využít bytového architekta, který Vám pomůže najít nejvhodnější řešení Vašeho interiéru jako celku, pomůže Vám s volbou veškerých materiálů a barev i celkového uspořádání. Další samozřejmostí, kterou Vám obchod může nabídnout, je doprava a odborná montáž, která je prováděna firemními zaměstnanci, což umožňuje maximální kontrolu nad kvalitou prováděných prací.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro M-bytshop.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat