Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě M-bytshop.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web M-bytshop.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 2 % cashback z každého nákupu!

Firma M-byt působí na našem trhu od r. 1990 a od svého počátku je zaměřena na prodej nábytku, bytových doplňků a vybavení interiérů. Hlavním cílem společnosti je plnit, a věříme, že úspěšně, představy zákazníků o pěkném, vkusném a pohodlném bydlení. Tyto hlavní hodnoty se snaží poskytnout svým zákazníkům. Proto pro Váš pohodlný nákup připravili nový internetový obchod, kde si budete moci z pohodlí domova objednat ze široké nabídky produktů pro Váš domov, kancelář či chatu. Neustále hledají nové a modernější výrobky v rámci celé Evropy a uvádí je na náš trh v souladu s posledními trendy v oblasti bydlení a tvorby interiérů. Dobré výsledky přináší i dlouholetá spolupráce s předními výrobci nábytku a doplňků v Itálii, Německu, Finsku a Slovensku. Tento sortiment je samozřejmě doplňován kvalitními výrobky tuzemských firem. Je zde možnost využít bytového architekta, který Vám pomůže najít nejvhodnější řešení Vašeho interiéru jako celku, pomůže Vám s volbou veškerých materiálů a barev i celkového uspořádání. Další samozřejmostí, kterou Vám obchod může nabídnout, je doprava a odborná montáž, která je prováděna firemními zaměstnanci, což umožňuje maximální kontrolu nad kvalitou prováděných prací.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google