Luxor.cz logo

Luxor.cz – knihkupectví

Vybírejte na Luxor.cz z nabídky knih, hraček, dárků i papírnictví z pohodlí domova a nechte si vše doručit až k vašim dveřím!

Více o Luxor.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Luxor.cz

Potřebujete ihned přečíst každou knižní novinku, nebo se raději vracíte ke klasice? V internetovém obchodě knihkupectví Luxor seženete vše, čeho si vaše čtenářské srdce žádá. Čtěte s Luxorem!

Knihkupectví Luxor je tu s námi od roku 2001 a od té doby se rozšířilo po celém Česku. Najdete v něm nejširší nabídku knih v ČR a kromě Prahy má Luxor pobočky v Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Zlíně, Olomouci, Hradci Králové a mnoha dalších městech. Objevíte v nich nejnovější tituly, tak i klasiku všech klasik.

knihkupectví Luxor, online knihy, hry, papírnictví a dárky

Knihy, časopisy, hračky a mnohem víc

Z pohodlí domova můžete objednat knihy s dopravou až k vám domů nebo k vyzvednutí na pobočce. Vaše objednávka tak mnohdy může být připravena k odběru v ten stejný den. Při objednávce z e-shopu navíc získáte slevu 10 %. Vybírat můžete z těchto kategorií:

  • Knihy – vybírejte ze světové i české literatury, učebnic pro základní školy, gymnázia, střední a vysoké školy, z mnoha knih naučné literatury, jako jsou kuchařky, cestopisy, knihy o zdraví, nebo také historické knihy, fantasy, sci-fi, komiksy, cizojazyčných knihy nebo i audioknihy.
  • Hry a hračky – zde hledejte hračky pro pro děti a společenské hry jak pro děti, tak pro dospělé. Mezi hrami můžete zkusit puzzle, karetní hry, vzdělávací hry, kvízy a mnoho dalších.
  • Film a hudba – kromě CD a DVD nosičů všech možných žánrů v e-shopu Luxoru objevíte například i učebnice pro hru na klavír a další hudební nástroje.
  • Lifestyle a dárky – Luxor už dávno nejsou jen knihy, ale také kosmetika, oblečení a módní doplňky, čaje, čokoláda a další pochutiny či dekorace do domácnosti.
  • Papírnictví – ke knihám skoro až neodmyslitelně patří i papírnictví, ať už jako balicí papír, diáře, kalendáře, tak i školní a výtvarné potřeby, kancelářské potřeby, noviny či časopisy.
  • Knižní klub – pro opravdové knihomoly je připraven speciální program, díky kterému budete mít k dispozici výhodnější nabídku knih, ale například i slevy do divadla, kina, nebo třeba na autobusovou dopravu.

Aby toho nebylo málo, tak na blogu Paláce knih Luxor se vždy dočtete o nejnovějších knihách, rozhovory, recenze knih a zajímavosti, které jste možná netušili.

Jak více ušetřit v knihkupectví Luxor?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému ušetříte dalších 2,1 % z nákupu. Stačí se prokliknout na e-shop knihkupectví Luxor přes odkaz z tohoto webu a pak už jen vybrat a objednat, jak jste zvyklí. Zpravidla do několika hodin se vám připíše odměna na účtu Plné Peněženky.

Nevybrali jste si?

To nás trochu překvapuje, ale může se to stát. Například byste raději větší výběr her, k tomu může pomoct e-shop s hrami a hračkami Albi.cz. Nebo třeba potřebujete větší výběr anglických knih, pak tu máme přesně pro vás e-shop ENbook.cz. Nebo potřebujete širší nabídku odborných knih? E-shop Grada.cz je na to ideální. Koneckonců můžete zkusit hledat sami v kategorii „Knihy, audio, video a hry“.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit