Labona.cz logo

Labona.cz

Rozhodujte o tom, zda bude u vás doma světlo nebo tma a zastiňte okna žaluziemi z Labona.cz, když bude sluneční svit moc jasný!

Více o Labona.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Labona.cz

Budí vás ráno nepříjemné sluneční paprsky nebo vás odpolední sluníčko ruší od práce? Pořiďte si žaluzie z Labona.cz a zastiňte slunce, kdykoliv budete potřebovat!

Vybírat můžete podle kategorií vnitřní stínění a venkovní stínění. Mezi nimi nebudou chybět horizontální a vertikální žaluzie, látkové rolety, rolety den a noc, japonské stěny, plissé žaluzie, stínění do střešních oken, hliníkové pergoly, venkovní rolety a žaluzie, venkovní markýzy.

Jak mohu nákupem ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému získáte 3,5 % zpět. Stačí se prokliknout přes odkaz ze stránek Plné Peněženky na e-shop Labona.cz a poté nakupovat, jak jste zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Pokud stále hledáte stínění do oken, podívejte se například i na další zapojený e-shop Fexi.cz s vysoce kvalitnými roletami. Nicméně na stránkách Plné Peněženky najdete například dveřní systému e-shopu Dveře-Erkado.cz nebo dřevomateriál, barvy a laky z e-shopu Artisan.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit