1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

KouzelnyHrad.cz

Kouzelný hrad je internetový obchod s hračkami pro nejmenší i odrostlé děti, pro chlapce i děvčata. Velký výběr hraček, stavebnic a her.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o KouzelnyHrad.cz

KouzelnýHrad.cz je synonymum pro hračky. Své ratolesti potěšíte, s výběrem vám určitě pomůže přehledně zpracované kategorie her a hraček. V e-shopu ale také seženete různé pomůcky a potřeby pro péči o dítě. Mezi kategoriemi najdete:

  • Hračky a hry – mezi nimi například autíčka, vláčky, bagry, dřevěné hračky, hračky do vody či na zahradu, panenky, plyšáci, puzzle, společenské hry, stavebnice, kreativní hračky a mnoho dalšího.
  • Péče o dítě – najdete zde eko drogerii, chodítka, chůvičky, polohovací podložky, potřeby pro krmení a kojení miminek, váhy, teploměry a různé další pomůcky.
  • Dětská výživa – to jsou například dětské čaje a kaše, sunar a jiná mléka, příkrmy, sušenky a dobroty a také bezlepkové potraviny.

Jak mohu nákupem hraček ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 1,5 % z každého nákupu. Stačí, když se prokliknete na e-shop KouzelnýHrad.cz z Plné Peněženky a dál vyberete a nakoupíte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přijde příslušná částka. 

Nakonec si nevyberu

Nezoufejte, na stránkách Plné Peněženky máme i jiné prodejce hraček. Podívejte se například na nabídku internetového hračkářství Pompo.cz. Nebo třeba vaše dítko preferuje fantasy svět, pak je tu pro něj jako dělaný e-shop FantasyObchod.cz. A nebo sháníte spíš dětský nábytek? Pak je zde pro vás e-shop s dětským nábytkem BabyNábytek.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat