KouzelnyHrad.cz logo

KouzelnyHrad.cz – místo pro dětskou fantazii

KouzelnyHrad.cz je místo pro všechny, kteří se nebojí si hrát. Najdete tu hračky pro ty nejmenší i pro odrostlé, kluky i holky.

Více o KouzelnyHrad.cz

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

O KouzelnyHrad.cz

Některé děti si vystačí jen s jednou stavebnicí a zbytek dotvoří jejich fantazie, jiné svou kreativitu potřebují podpořit celou armádou hraček. KouzelnyHrad.cz nabízí super hračky pro všechny.

KouzelnýHrad.cz je synonymum pro hračky. Své ratolesti potěšíte, s výběrem vám určitě pomůže přehledně zpracované kategorie her a hraček. V e-shopu ale také seženete různé pomůcky a potřeby pro péči o dítě. Mezi kategoriemi najdete:

  • Hračky a hry – mezi nimi například autíčka, vláčky, bagry, dřevěné hračky, hračky do vody či na zahradu, panenky, plyšáci, puzzle, společenské hry, stavebnice, kreativní hračky a mnoho dalšího.
  • Péče o dítě – najdete zde eko drogerii, chodítka, chůvičky, polohovací podložky, potřeby pro krmení a kojení miminek, váhy, teploměry a různé další pomůcky.
  • Dětská výživa – to jsou například dětské čaje a kaše, sunar a jiná mléka, příkrmy, sušenky a dobroty a také bezlepkové potraviny.

Jak mohu nákupem hraček ušetřit?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 1,5 % z každého nákupu. Stačí, když se prokliknete na e-shop KouzelnýHrad.cz z Plné Peněženky a dál vyberete a nakoupíte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přijde příslušná částka. 

Nakonec si nevyberu

Nezoufejte, na stránkách Plné Peněženky máme i jiné prodejce hraček. Podívejte se například na nabídku internetového hračkářství Pompo.cz. Nebo třeba vaše dítko preferuje fantasy svět, pak je tu pro něj jako dělaný e-shop FantasyObchod.cz. A nebo sháníte spíš dětský nábytek? Pak je zde pro vás e-shop s dětským nábytkem BabyNábytek.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit