Kojenecke-obleceni.eu logo

Kojenecké oblečení – potřeby pro miminka i maminky

O miminkách vědí vše a rádi vám poradí. Vybavte své miminko tím nejlepším na Kojenecke-obleceni.eu a vaše mateřská bude hračka!

Více o Kojenecke-obleceni.eu

Peníze zpět z nákupu

2,7 %

O Kojenecke-obleceni.eu

Spokojená maminka = spokojené miminko! Nakupte na Kojenecke-obleceni.eu vše od oblečení a kojeneckých potřeb přes dětský nábytek po užitečné pomůcky pro maminky a užívejte si mateřství plnými doušky.

Kojenecke-obleceni.eu je příběh jedné maminky

Tato maminka, za podpory svého muže, chtěla pro svoje miminko to nejlepší. Kdysi e-shopů s dětským oblečením na internetu ještě moc nebylo, tak založili svůj první e-shop se značkovým kojeneckým oblečením z druhé ruky. 

Celkem rychle to přestalo stačit, a tak založili specializovaný e-shop s novým kojeneckým oblečením, který postupně rozšířili o doplňky jako nábytek, přebalovací pomůcky, cestovní postýlky a mnoho dalšího. Práce je tak pohltila, že se dokonce rozhodli založit vlastní značku kojeneckého oblečení New Baby a kvalitních a bezpečných hraček, které si z části sami vyrábí, pod značkami Bayo a PlayTo.

Jaké kategorie na Kojenecke-obleceni.eu najdu?

Vše přehledně a s filtry například podle velikostí a materiálu, tady je základní přehled:

  • Oblečení - to jsou soupravičky, kojenecké body, overaly, dupačky, spací pytle, zimní oblečení, ponožky a spoustu dalších.
  • Kojenecké potřeby - na koupání, krmení, dál samozřejmě pleny a další pomůcky na přebalování, chůvičky, pro bezpečí vašeho miminka tu jsou zábrany na postel či na schody, dětské pojistky a mohli bychom v přehledu pokračovat dál.
  • Dětský nábytek - to jsou postýlky, matrace, přebalovací podložky a pulty, jídelní židličky, ohrádky, křesla, plastový nábytek a další doplňky.
  • Cestování - cestování s miminkem je dnes běžná věc, proto je potřeba se na to patřičně vybavit. Takže si můžete pořídit autosedačky, kočárky, cestovní postýlky, dětské kapsáře do auta, stínítka do auta a mnohé jiné.
  • Hračky - můžete vybírat podle věku dítěte a dalších kritérií hračky, které vaše miminko rozvíjí a zabaví, takže třeba didaktické hračky, hračky podporující kreativitu, hračky na kočárek. I starší děti nepřijdou zkrátka, jsou například odrážedla, kola, koloběžky, tříkolky, elektrická vozítka různé interaktivní hry a podobně.
  • Pro maminky - se tu také najdou důležité doplňky, jako například kojící polštáře, kojící podprsenky, poporodní pásy a kalhotky, poporodní polštáře na sezení, kosmetika pro maminky, knihy.

Jak nejlépe s nákupem ušetřím?

Jistojistě s cashbackem od Plné Peněženky, prokliknutím na e-shop Kojenecke-obleceni.eu dostanete 2,7 % z nákupu zpět.

Nepřehlédněte také kategorii Outlet, kde najdete vždy něco ve slevě.

Pěkné, ráda bych se podívala ještě na další nabídku

V Plné Peněžence najdete v kategorii Pro maminky a děti další internetové obchody se zaměřením na miminka a děti. Například se nechte inspirovat dětským a kojeneckým sortimentem u e-shopu Mamitati.cz nebo se podívejte na výbavu pro miminka na TrandyBaby.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit