Janie.cz

Získejte 11,5 % zpět z Vašeho nákupu

V nabídce obchodu Janie.cz naleznete: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo, Pánské spodní prádlo, Plavky, Svůdné prádlo či Župany

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Janie.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Janie.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Nechte se zlákat bohatou nabídkou erotického prádla pro vaše jedinečné chvíle. Eshop Janie.cz nabízí erotické a svůdné prádlo těch nejvybranějších značek. Tento obchod se totiž soustředí výhradně na ty značky, které poskytují neobvykle vysokou kvalitu materiálů i zpracování. A nejen to. Díky dobrým vazbám na dodavatele dosahuje trvale nejnižších cen, aby pro vás bylo luxusní prádlo co nejdostupnější. Nechte se inspirovat krásným krajkovým prádélkem či erotickými jednodílnými šaty, kterými večer překvapíte svoji drahou polovičku. V nabízených kolekcích se odráží smyslnost a originální zpracování, aby vaše intimní chvíle byli nezapomenutelné. Všechno prádlo je vyrobeno podle nejnovějších módních trendů s požadavkem na vysokou kvalitu a jde tak ruku v ruce s požadavky zákazníků.
A co navíc? Jako bonus v Janie.cz získáte dopravu na veškeré objednávky nad 1000 Kč zdarma. Stačí tedy, abyste nakoupili nad tuto hodnotu, a dopravu až domů máte zcela zdarma!

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Janie.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat