Lechaton.cz

Krásné, kvalitní, skvěle padnoucí. Řeč je o podprsenkách. Le Chaton nabízí spodní prádlo více než 40 luxusních značek, velký výběr střihů, barev a materiálů ve všech velikostech.

Získejte 3,5 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 3.5 % místo běžných 3.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Lechaton.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Lechaton.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 3.5 % cashback z každého nákupu!

Le Chaton je exkluzivním prodejcem značek jako Cadolle, Woolrich, Crescentini, Ines de Castilho, Pain de Sucre, Suggest, Nicole Olivier, Raffaela d'Angelo a dalších. Nabízí nádherné spodní prádlo, plavky, doplňky a další sortiment.

Prádlo, které ovlivní váš život

Pro většinu žen je výběr podprsenky tak trochu oříšek. Správná velikost dokáže zázraky nejen se sebevědomím. Proto Le Chaton kromě široké nabídky kvalitních výrobků světoznámých značek nabízí také rozsáhlou poradnu spodního prádla. Posláním společnosti je radost a spokojenost klientek v intimní oblasti, která může výrazně ovlivnit jejich život.

Sofistikované kousky a skvělý servis

V současné době má Le Chaton internetový obchod a šest kamenných prodejen – z toho dvě outletové a jednu specializovanou na prodej pánského spodního prádla. Každý kousek si můžete vyzkoušet, případně nechat odborně upravit, nepadnoucí zboží z online nákupů bez problémů vrátit nebo vyměnit.

S láskou ke klientkám

Zakladatelka rodinné společnosti Helena Konarovská se prodeji spodního prádla věnuje už víc než 10 let a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí. Obchod otevřela po letech sbírání zkušeností hlavně proto, aby mohla nabízet sortiment ve všech velikostech. Její osobitý přístup, radost z dobrého pocitu svých klientek a velký výběr světového spodního prádla přilákaly do kamenných prodejen i e-shopu stálou klientelu.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google