iSaprio logo

Isaprio.cz – stylová pouzdra na mobily

Navrhněte si svůj vlastní kryt na mobil či tablet. Na iSaprio.cz najdete stylová pouzdra a ochranné kryty na vaše elektronická zařízení.

Více o iSaprio

Peníze zpět z nákupu

6 %

O iSaprio

Dodejte vašemu mobilu nový styl s kryty na mobil iSaprio. Nejenže jsou po designové stránce pěkné, ale jejich speciální odlehčení na váze je velmi užitečné a pohodlné při držení.

Kromě telefonů oblečete také svůj tablet. Jestliže toužíte po něčem originálním, tak to určitě bude pouzdro na mobil s vlastním obrázkem, logem nebo fotografií.

Z příslušenství pro mobil zde najdete držáky myGrip, PopSocket, nalepovací kapsy na platební karty, ochranné tvrzené sklo.

Jak monu nákupem na iSaprio ušetřit

Jistojistě s cashbackem Plné Peněženky, díky kterému vám připíšeme 6 % z nákupu zpět. Stačí, když se prokliknete například tímto odkazem na e-shop iSaprio.cz a pak můžete nakupovat, jak jste zvyklí.

Nakonec si na iSaprio nevyberu

Nevadí. Mobilní příslušenství najdete na stránkách Plné Peněženky v kategorii Mobilní telefony. Kromě doplňků k mobilu na e-shopu Smarty.cz nakoupíte i mobilní telefony. Pokud vás zajímají i například chytré hodinky a náramky, bude se vám líbit nabídka e-shopu Smartuj.cz s chytrým příslušenstvím.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit