IndickyNabytek.cz logo

IndickyNabytek.cz

Indie, to není jen kari a Bollywood. Objevte krásu a propracovanost nábytku z IndickyNabytek.cz a vneste do svého domova exotiku.

Více o IndickyNabytek.cz

Peníze zpět z nákupu

2,4 %

O IndickyNabytek.cz

Láká vás Indický subkontinent, milujete Taj Mahal a jógu? Přibližte se bohaté indické kultuře i doma a vybavte své bydlení autentickým extoickým nábytkem z IndickyNabytek.cz.

Naše firma působí v oboru už od roku 1998 a zaměřuje se na poskytování kvalitních produktů v oblasti nábytku a dekorací. Ze začátku jsme byli zaměření pouze na výrobu nábytku v Indii a kontejnerový prodej v Evropě. Jsme významným velkoobchodním dodavatelem pro řadu evropských firem a od roku 2009 působíme i na českém trhu, nejdříve jen jako velkoobchod pro české dodavatele a následně i s vlastním maloobchodním prodejem se sídlem v Tehovci (Praha-východ), kde máme i náš skromný showroom, který si můžete prohlédnout z vašeho domova virtuálně. Zhruba před rokem jsme vybudovali pobočku na Slovensku v Bratislavě a chystáme rozšíření i do jiných států v Evropě. Pro naše zákazníky vyrábíme v Indii nábytek převážně z masívu dřeva palisandr (sheesam) a mango. Z těchto materiálů vám můžeme nabídnout široký sortiment nábytku pro celý váš dům nebo byt. Náš nábytek také dodáváme do hotelů a restaurací. Do budoucna plánujeme rozšíření našeho sortimentu o další série a výrobu nábytku na vnější použití.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +201 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 890 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 1057 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus