HudebniCentrum.cz logo

HudebniCentrum.cz – obchod s hudebními nástroji a DJ technikou

Jste muzikantem srdcem i duší? Na webu HudebniCentrum.cz najdete přesně to, co jako muzikanti potřebujete ke svému hraní.

Více o HudebniCentrum.cz

Peníze zpět z nákupu

až 2,5 %

Značky AMS, Cordial, Marktinez, Orla, Prodipe, Rohema, Vortex, Work

2,5 %

Značky AudioDesign, Hammond, Laney, Prodipe Guitars, Samson, Solton, Viscount

1,5 %

Ostatní zboží

0,5 %

O HudebniCentrum.cz

Máte v sobě rytmus nespoutaného rocku, táhlé tóny jazzu nebo vlny klasické hudby? Je jedno, jaká melodie vládne vašemu srdci, HudebniCentrum.cz má arzenál vybavení pro všechny hudebníky.

Prvotřídní hudební nástroje

To a mnohem víc najdete na e-shopu Hudebnicentrum.cz. Hrajte jen s těmi nejlepšími:

  • Kytary - od klasických, akustických, elektroakustických až po elektrické kytary. Nechybí dětské kytary, doplňky ke kytaře jako stojany, pouzdra, komba, reproduktory, ladičky a metronomy, popruhy.
  • Baskytary - včetně příslušenství jako reproboxy, zesilovače, sluchátka a mnohé další.
  • Klávesy - keyboardy, piana, varhany, syntezátory a další klávesy, k tomu aparatury, obaly a kufry, stoličky a lavice apod.
  • Bicí - pro děti, elektronické bicí, bicí automaty, kompletní bicí soupravy, perkuse, jednotlivé bubny a různé doplňky jako ladičky, paličky, metličky, špejle, přípravky na údržbu bicích nástrojů a jiné.
  • Orchestr - sem spadají dechové nástroje, smyčcové nástroje, akordeony a harmoniky a dále například i taktovky, ozvučovací aparatury, mikrofony.
  • Zvuk a nahrávání - do této kategorie patří mixážní pulty, reproboxy, zesilovače, záznamový software, výukový software, reproduktory, prostorová akustika a odhlučnění, příslušenství jako přepravní obaly, literatura a jiné.
  • DJ technika - ať už jsem profesionální DJ nebo je to vaše volnočasová aktivita, tak i vy si můžete pořídit příslušenství pro DJ - gramofony, mixážní pulty, přehrávače, samplery, sekvencery, grooveboxy, předzesilovače, DVS systémy a kompletní sety pro DJ.
  • Světla - co by to bylo za taneční party bez světel, reflektorů, stroboskopů či jiných světelných efektů
  • Audio/Video - kategorie představuje audiotechniku, karaoke moduly, rekordéry, videokamery a projektory a další příslušenství
  • Literatura, notoviny - co by to bylo za hudebniny bez pořádné literatury, tedy zpěvníků, učebnic pro začátečníky i pokročilé. Vybrat si můžete podle daného hudebního nástroje, například Klavírní škola pro začátečníky, Album etud atd.

Jak mohu nákupem hudebnin ušetřit?

Použitím cashbacku od Plné Peněženky a to tak, že kliknutím na odkaz na e-shop Hudebninastroje.cz začnete nakupovat, jak jste zvyklí. Po dokončení nákupu získáte až 2,5 % z nákupu zpět.

Co když si na Hudebninastroje.cz nevyberu?

Tak se podívejte na další zapojené e-shopy na stránkách Plné Peněženky. V kategorii Hudební nástroje najdete několik dalších možností. Třeba další e-shop s hudebninami Music-city.cz nebo hudební nástroje na Kytary.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1100

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit