Hezkarouska.cz logo

Hezkarouska.cz

Roušky dnes již nejsou jen zdravotnickou pomůckou, ale každodenním parťákem. Vyjádřete rouškou svůj styl a vkus s Hezkarouska.cz!

Více o Hezkarouska.cz

Peníze zpět z nákupu

5 %

O Hezkarouska.cz

Dnes je rouška již nepostradatelným doplňkem. Noste jen ty nejkvalitnější opakovatelně použitelné roušky s obsahem stříbra, které nejen ochání vaše zdraví, ale také podtrhnout vás osobitý styl!

Roušky jsou opakovaně použitelné a dvouvrstvé ze 100% bavlny nejvyšší jakosti s obsahem stříbra. V nabídce e-shopu jsou také designové roušky, jednorázové roušky a respirátory, ústenky s potiskem nebo výšivkou, ochranné štíty na obličej a zdravotnické čepice.

Jak mohu na Hezkarouska.cz ušetřit?

S cashbackem od Plné Peněženky ušetříte další peníze z nákupu roušek. Z každého nákupu na e-shopu Hezkarouska.cz získáte 5 % zpět. Jak toho můžete dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté klikněte na odkaz na e-shop Hezkarouska.cz, například odsud. Následně vyberte a objednejte tak, jak jste zvyklí. Do několika dnů po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přijde odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si nevyberu

Chtěli byste si ušít vlastní roušku, tak nepřehlédněte e-shop s látkami Bubulákovo.cz. Levné roušky najdete také v online nákupní galerii AliExpress.com. Anebo se porozhlédněte v kategorii Dámská a pánská móda, některé e-shopy nabízí i roušky.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit