E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Hegen.cz - sportovní potřeby

Vybavení do sportovních středisek a fitness center.

Obchod je dočasně pozastaven.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 827 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hegen.cz

Internetový obchod Hegen.cz patří mezi dominantní firmy na tuzemském trhu se sportovními potřebami. Jeho nabídka se zaměřuje na aktivní a zdravý životní styl. Setkáte se zde se širokou škálou profesionálních sportovních a rekreačních produktů i pro domácí použití za přijatelné ceny. Mimo jiné se společnost pyšní tím, že je oficiálním a výhradním distributorem značek Hop-Sport a Elitum v celé ČR. Narazíte zde ale také na zboží od jiných známých značek, například od Haakala, TREX sport či INTEX.

Vybavení na doma i na ven

Ať už sháníte vybavení pro fitness a silový trénink, nebo raději preferujete produkty a příslušenství umožňující relaxaci doma i v přírodě, tak zde jste na správném místě a nebudete mít sebemenší problém s výběrem. Zajisté vás také potěší fakt, že nabídka produktů na e-shopu se pravidelně rozšiřuje a častokrát se zde objeví také atraktivními slevy.

Co vše seženu na e-shopu Hegen.cz?

Nabídka sportovního a relaxačního vybavení je na internetovém obchodě Hegen.cz opravdu široká. Výhodou je, že se v ní snadno zorientujete díky přehledně voleným kategoriím. Ať už sháníte činky a kettlebells pro lehké domácí posilování, nebo se do toho chcete pořádně opřít a zařídit si skromnou domácí posilovnu s běžeckým pásem a rotopedem, tak zde nebudete mít problém s výběrem. Na své si zde dokonce přijdou i o něco lenivější z vás, kteří by si raději pořídili zahradní nábytek nebo třeba bazén. Veškeré zboží je připraveno v prvotřídní kvalitě za příjemné ceny. Výhodou je, že řada výrobků je na výběr od několika předních značek. A co zde tedy patří mezi ty nejvyhledávanější produkty v jednotlivých kategoriích?

  • Sportovní vybavení a potřeby - v této kategorii se setkáte s drobným posilovacím náčiním, jakým například jsou činky, kettlebelly, lavice, posilovací věže a bradla.
  • Fitness zařízení - běžecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, steppery a mnoho dalšího vybavení do posiloven.
  • Dům a zahrada - pořiďte si zahradní nábytek, vířivku, bazén či závěsné křeslo a užijte si příjemné relaxační chvilky. Pokud toužíte po pobavení se a drobné aktivitě, tak zajisté přijde vhod trampolína, fotbálek či kolečkové brusle.

Nejoblíbenější zboží u zákazníků Hegen.cz

Nabídka e-shopu Hegen je opravdu široká, o čemž svědčí i to, že si zde  na své přijdou jak fitness profesionálové, lidé příležitostně posilující i ti, kteří preferují spíše relaxaci. A co zde tedy patří mezi ty top kousky?

  • Činka jednoruční Kettlebell - pořídit si je můžete v rozmezí 2-24 kg v závislosti na svých možnostech a schopnostech. Obecně však platí, že byste měli začínat raději na nižším závaží a postupem času přidávat.
  • Elektrický běžecký pás HS-1000LB Wind - moderní tréninkové zařízení pro domácí použití. Výhody běžeckého pásu jsou: intuitivní provoz, tichý motor s výkonem 2 HP, LCD počítač a Bluetooth 4.0.
  • Trekové hole Nordend HS-0135TP - ideální pro pěší procházky. Hole mají vestavěný systém tlumení nárazů, který přispívá k optimální ochraně vašeho zápěstí.
  • Závěsné houpací křeslo BACOLI šedo-šedé - je vyrobeno z vysoce kvalitní práškové oceli, díky čemuž je stabilní a garantuje bezpečnost při jeho používání. Vyšší komfort zajišťuje velký a měkký polštář.
  • PURESPA JET & BUBBLE DELUXE INTEX 28454 pro 4 OSOBY - Sníte o relaxaci ve vlastním spa? Umístěte vířivku PureSpa Jet & Bubble Deluxe do zahrady nebo na terasu a vychutnejte si uklidňující koupel díky masážním bublinkám a proudům.

Jak mohu nákupem fitness vybavení ušetřit?

Jednoduše s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte z nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté se proklikněte na e-shop Hegen.cz, například odtud. Následně vyberte a objednejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet pPlné Peněženky přistane odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Sportovní vybavení nabízí i jiné e-shopy zapojené přes portál Plná Peněženka. Například e-shop VybaveniFitness.cz nebo v online obchodu se sportovními potřebami SportHangar.cz.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat