Grizzlygear.shop

Úplně jiné sportovní a fitness oblečení pro váš trénink. Kvalita, moderní design a vysoká odolnost. Oblékněte se do medvěda a buďte silnější! Na těle, na duchu i ve svém odhodlání.

Získejte až 5 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 5 % místo běžných 5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Grizzlygear.shop?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Grizzlygear.shop
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu Grizzlygear.shop

Peníze zpět z nákupu
5 %
Přejít do obchodu
Odměna pro stálého zákazníka
1.75 %
Přejít do obchodu
Odměna pro nového zákazníka
5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 5 % cashback z každého nákupu!

Grizzlygear.cz je značkou, která má nejsilnějšího medvěda na světě nejen ve svém názvu, ale také ve směru, kterým se hodlá ubírat. Síla této značky spočívá v kvalitě, moderním designu i vysoké odolnosti nabízeného oblečení a příslušenství.

Raketový start, silná nabídka

Firma Grizzly Gear vznikla v roce 2017 s nabídkou pouhých dvou produktů. Přesto dostála svému jménu a během krátké doby dokázala otevřít dveře celosvětovému prodeji. Teď už v e-shopu najdete kompletní nabídku unikátního stylového oblečení a užitečných fitness doplňků.

Zákazník na prvním místě

Za založením značky stál nekompromisní cíl. Vést všechny kroky ke spokojenosti zákazníka. E-shop začal nabízet oblečení s hrdostí na jeho kvalitu. Neustále vylepšuje služby i zákaznický servis ve formě zákaznické podpory a výhodného věrnostního programu.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Grizzlygear.shop. Přehled kategorií naleznete níže.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google