GeekBuying.com logo

GeekBuying.com – chytrá elektronika

Držte s GeekBuying.com krok s dobou a následujte trendy ve všech odvětvích od módy po elektroniku! Nakupujte žhavé novinky.

Více o GeekBuying.com

Peníze zpět z nákupu

2 - 5 %

Kategorie Fashion

5 %

Kategorie Sports & Outdoors

4 %

Kategorie Security System, Smart Home & Garden, Consumer Electronics, Automobiles & Motorcycles

3,5 %

Kategorie Phones & Accessories, Computers,Tablets & Accessories

2 %

Kategorie Ostatní kategorie: TV Boxes & Mini PCs, Toys & Hobbies, Wearable Devices

2 %

Objednávka z mobilní aplikace

2 %

O GeekBuying.com

Sháníte nejnovější typ dronu, který žádná kamenná prodejna nenabízí, nebo super boty, které jste nikde jinde neviděli? Ať už se rozhodnete koupit si cokoliv ze světa novinek, na GeekBuying to najdete!

GeekBuying.com drží krok s dobou

Že sháníte nejnovější typ dronu, kterým pořídíte kromě kvalitního videa rovněž fotografie ve vysokém rozlišení, ale žádná kamenná prodejna ve vašem okolí jej nenabízí? Ať už se rozhodnete koupit si cokoliv se světa novinek, navštivte e-shop GeekBuying.com a usnadněte si spoustu času, který byste jinak strávili hledáním.

Co si můžu na GeekBuying.com zakoupit?

Webové stránky e.shopu jsou uživatelsky velmi přívětivé a přehledné, takže vám usnadní každé hledání. Nejčastěji zde lidé nakupují mobilní telefony, laptopy, chytré příslušenství, drony a spoustu dalších oblíbených produktů. Jaké kategorie tento e-shop nabízí?

 • Chytré telefony a jejich příslušenství - díky chytrému vyhledávání na e-shopu GeekBuying.com si vyberete nový telefon přesně podle vámi zadaných parametrů. Telefony jsou zde rozděleny podle specifikací jako jsou telefony 5G/4G/3G sítí, značek, operačních systémů a dalších důležitých vlastností.

 • TV boxy a malá PC - Android TV Boxy, Windows Mini PCs, Android TV modemy, příslušenství a spoustu další specializované techniky seženete v této kategorii.

 • Laptopy, tablety a příslušenství - mobilní telefony jsou sice v dnešní době malé verze počítačů, na některé věci ale samy nestačí. Pro tento případ si můžete pořídit na webu GeekBuying.com tablety a laptopy za velmi nízké ceny.

 • Elektronika pro sport - trávíte-li volný čas rádi aktivně, ale zároveň si chcete uchovávat vzpomínky, jsou pro vás ideálním řešením outdoorové kamery, elektrokoloběžky, či drony.

 • Chytrá zařízení - náramky, hodinky, telefony a podobná drobná zařízení už nemusí vypadat jen tak, jak je známe, ale mohou kromě designové funkce plnit i funkci praktickou. S chytrými náramky můžete celý den monitorovat kromě svého pohybu a srdečního tepu rovněž počasí, či zprávy na vašem mobilním zařízení.

 • Smart Home & Garden - vysavače, které samy vysají, krášlící technologie, díky kterým se budete cítit jako ve wellness, chytré žárovky a spoustu dalších zařízení, které vám usnadní každodenní život seženete na GeekBuying.com.

 • Hračky a volný čas - drony, helikoptéry lodičky či auta na dálkové ovládání - to vše na jednom místě. Jednoduše hračkářství pro malé i velké na Geekbuying.com.

 • Počítače a internet - aby vám váš stolní PC nebo laptop mohl nabídnout 100 % ze svých funkcí, potřebuje k tomu kvalitní hardware. Počítačové myši, klávesnici a další příslušenství nabízí i GeekBuying.com, a to 24 hodiny denně.

 • Bezpečnostní systémy - mějte své věci a bydlení pod kontolou. Díky bezpečnostním systémům můžete případný problém odhalit dříve, než se z něj stane neřešitelná situace.

 • Automobily a motorky - auta nejsou vždy vybavena těmi nejvhodějšími technologiemi, což ale neznamená, že tomu tak nemůže být. Díky doplňkovému zboží z GeekBuying.com budete vždy připraveni. Na webu naleznete doplňkové příslušenství do aut i motocyklů, a to od žárovek po diagnostická zařízení.

 • Móda a doplňky - kromě technologických zázraků vás GeekBuying.com vybaví i velkým šatníkem. Vybírejte z pánské i dámské módy.

 • Obuv a tašky - když se řekne “vše na jednom místě”, měl by se vám vybavit e-shop GeekBuying.com. Naleznete zde opravdu vše a to včetně obutí a batohů, kabelek, crossbody a spousty dalšího.

Platba

Při svém nákupu na GeekBuiying.com můžete zaplatit hned několika způsoby. Vyberte si ten, který je pro vás nejvýhodnější.

 • PayPal - ZDARMA

 • PayPal Credit - ZDARMA

 • Kreditní/debetní karta - ZDARMA

 • Wire Transfer - ZDARMA

Doprava

Běžná doprava je na e-shopu GeekBuying.com v ceně vašeho nákpu. V závislosti jaký typ dopravy si zvolíte se pak dodací lhůta pohybuje od 2 do 45 dní. Nejrychlejší verze dodání jsou za příplatek.

Jak ušetřit na GeekBuying.com?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejen, že na stránkách GeekBuying.com najdete velké množství inovativních produktů, nyní můžete díky Plné Peněžence při nákupu ušetřit. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na GeekBuing.com a ušetřete až 5,2 % z částky vašeho nákupu.

Nevybrali jste si u e-shopu GeekBuying.com?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Plnou Peněženku. Podívejte se do naší kategorie ”Módní doplňky” a vyberte si například u špičky v tomto oboru - Vivantis.cz. Cashback z nákupu u tohoto e-shopu bude činit až 5,5 %, což se vyplatí. Svěží a mladistvé doplňky a šperky seženete i na stránkách Bittersweetparis.cz. Váš cashback pak bude činit 5 %. Sháníte-li trendy šperky za nízké ceny, určitě si něco vyberete na internetových stránkách módního řetězce Lindex. Nákupem na jejich e-shopu můžete díky cashbacku Plné Peněženky ušetřit 5 %.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +197 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1050 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus