Farnell.com logo

Farnell.com

S Farnell obdržte výrobky, které potřebujete, když je potřebujete. Proplouvejte v klidu vodami dnešního elektronického průmyslu!

Více o Farnell.com

Peníze zpět z nákupu

0 - 2 %

O Farnell.com

Chcete rychlý přístup k té nejnovější technologii? S prémiovým distributorem technologických produktů a služeb nejen pro údržbu a opravy elektronických systémů Farnell.com to nebude žádný problém!

Vyplatíme Vám zpět až 2 % cashback z každého nákupu! Společnost Farnell element14 je prémiový distributor technologických produktů, služeb a řešení pro navrhování, údržbu a opravy elektronických systémů. Svým zákazníkům dodávají výrobky, které potřebují, vždy, když je potřebují. Rychlý přístup k nejnovější technologii. Služba na míru ve vaší blízkosti - osobně, on-line nebo telefonem – záleží jen na vás. Intuitivní nástroje pro nákup on-line - zjednodušte své provozní procesy díky nákupním nástrojům na míru. Kompletní konstrukční řešení - prohlédněte si sortiment softwaru a služeb, které jsou k dispozici prostřednictvím služby element14 Design Center v rámci komunity element14 community. Odborné technické znalosti a bezplatná technická podpora - obraťte se na tým odborníků 24 hodin denně a 5 dní v týdnu prostřednictvím živé on-line konverzace nebo telefonu. Inovativní technická komunita on-line - přímý přístup ke kolegům a odborníkům a široká paleta technických informací a nástrojů

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +197 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 1050 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus