Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Fab5ive.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Fab5ive.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu Fab5ive.com

Peníze zpět z nákupu
5 %
Přejít do obchodu
Odměna za první objednávku
5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z prvního nákupu!

FAB5IVE je předplatitelská služba, v rámci které vám každý měsíc bude zasláno 5 pečlivě vybraných kosmetických produktů, abyste mohla zkoušet, poznávat a objevovat nové věci.

Každý měsíc se můžete nechávat překvapit a okouzlit báječným balíčkem, ve kterém najdete malé, ale i plné velikosti přípravků na vlasy, různé krémy, make-upy, lesky či jiné beauty vynálezy, a to od světoznámých kosmetických společností.

Za zajímavou cenu získáte balíček o celkové hodnotě vyšší, než kdybyste si produkty zakoupila sama přímo v obchodě.

Vyzkoušíte si je, kdy se to hodí vám, v pohodlí domova, u kamarádky či přímo v práci. Portál Vám ukáže každý produkt zvlášť, ukáže vám, jak produkt nejlépe používat, kombinovat s další kosmetikou a jak docílit nejlepších výsledků. Balíčky jsou připraveny na míru každému měsíci!

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Odměnu je možné získat pouze za provedení první objednávky.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google