Ecoegg.cz logo

Ecoegg.cz – ekologická domácnost

Dejte při úklidu stopku nebezpečné chemii a chraňte své zdraví i naši planetu s ekologickou drogerií do domácnosti Ecoegg!

Více o Ecoegg.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Ecoegg.cz

Myslíte si, že kvalitní čisticí prostředky a ekologie spolu nejdou dohromady? Ecoegg váš názor vyvrátí! Vyzkoušejte ekologické praní, čištění i péči o pleť a chraňte sebe, planetu i svou peněženku.

Ekologická domácnost, díky které nevykrvácí vaše peněženka

Ano, v poměru cena/výkon se to opravdu vyplatí. Vlajkovou lodí značky je ekologický prací prostředek tzv. vejce na praní. Nahrazuje tak běžné chemické prací prostředky z drogerie. Vajíčko stačí vložit do pračky, žádný další prací prášek či gel nepotřebujete. Není nutné přidávat aviváž a radost udělá i maminkám, protože je vhodný pro citlivou pokožku miminek.

S jakými kategoriemi se na Ecoegg.cz setkáte?

Pojďme se rovnou podívat na kategorie produktů:

  • Ecoegg na praní - sekce obsahuje prací vejce, náhradní náplně do vajíček, držák vajíčko, odstraňovač skvrn, tablety na čištění vnitřku pračky. Jak to vlastně funguje? Balení pracího vajíčka obsahuje samotné vajíčko a 2 druhy pelet či perel, chcete-li. Jedny jsou tmavé, to jsou turmalínové pelety, které uvolňují z textilií špínu. Druhé bílé minerální pelety, které mění pH okolního prostředí na zásadité, což přispívá ke změkčení prádla. Peletky se vloží do vajíčka a to se přidá k prádlu do pračky. Společným působením a s přispěním mechanického pohybu vajíčka se tak z prádla odstraňuje nečistota. Je třeba upozornit, že vajíčko není vhodné pro praní na 90 °C. 
  • Ecoegg na sušení prádla - to jsou vajíčka do sušičky prádla, které zkracují dobu sušení prádla a spoří tak peníze za energii. Do vajíčka se vkládají vyměnitelné vonné tyčinky napuštěné éterickými oleji.
  • Ecoegg čistá domácnost - v této kategorii najdete zejména univerzální ekologické čisticí prostředky jednak ve formě pasty z francouzského bílého jílu, jednak v podobě tekutého silně koncentrovaného čističe, z kterého podle výrobce připravíte až 80 lahví prostředku.
  • Ecoegg čerstvé potraviny - díky speciálnímu disku je skladování ovoce a zeleniny mnohem efektivnější. Tento disk absorbuje etylen, který se z ovoce a zeleniny uvolňuje, a který způsobuje rychlé vadnutí. Pouze s jedním balením máte na rok vystaráno.

Jak s Ecoegg nakoupit levněji?

S použitím cashbacku od Plné peněženky vám, při použití tohoto prokliku na e-shop Ecoegg.cz, vrátíme zpět část peněz z nákupu, a to skvělých 11,3 %.

Nevybrali jste na Ecoegg.cz?

V Plné Peněžence máme i alternativní ekologické produkty. V kategorii Drogerie můžete vyzkoušet z nabídky šetrných výrobků na Econea.cz nebo například GoOrganic.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 900

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +188 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 850 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 982 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus