Direct.cz logo

Direct.cz - konečně normální pojišťovna

Jednou jste dole, jednou nahoře. Direct stojí vždycky za vámi. Pojistěte si domov, auto, cestování, podnikání nebo odpovědnost.

Více o Direct.cz

Cestovní pojištění

10,3 %

O Direct.cz

Direct staví férovou pojišťovnu pro lidi. Proto jedná vždycky lidsky, otevřeně a hned: ať už podepisujete smlouvu, jste v průšvihu nebo chcete přejít jinam. A všechno vyřešíte z mobilu díky appce.

Kvalit pojišťovny Direct si všímají odborníci i klienti

Hospodářské noviny v roce 2018 umístily Direct na třetí místo v kategorii nejpřívětivější pojišťovna roku. Ve stejném roce se pojišťovna stala národním vítězem soutěže European business awards. Dnes má skoro 300 tisíc klientů a je nejrychleji rostoucí pojišťovnou v oblasti povinného ručení.

Jaké kategorie Direct pojišťovna nabízí?

  • Auto - rychlé sjednání povinného ručení. Direct pojišťovna navíc umožňuje založit havarijní pojištění, které zaplatí opravy na vašem autě, motorce nebo jiném vozidle. Pojišťovna odměňuje opatrné řidiče - čím déle jezdíte bez nehody, tím levnější máte pojištění.

  • Cestování - odjíždíte zítra na dovolenou a stále nemáte pojištění? To nevadí, u Direct pojišťovny si ho můžete zařídit až v den odjezdu. Cestovní pojištění má neomezený limit, takže budete připraveni opravdu na vše. V průběhu dovolené se navíc můžete dopojistit, například když se rozhodnete, že podniknete nějaký extrémní sport. 

  • Majetek - s pojištěním majetku od Directu vám náladu nezkazí přírodní živly ani třeba sprejeři. Pojistit si můžete všechny stavby na pozemku včetně stromů. Pojišťovna částky vyplácí v nových cenách, za starou sedačku dostanete peníze na novou.

  • Odpovědnost - každý občas do něčeho strčí nebo něco rozbije. Tyto škody vám pokryje pojištění odpovědnosti. A nejen vám, ale i dalším členům domácnosti, a dokonce i vašim domácím mazlíčkům - ať je to pes, kočka, nebo kůň. Pojištění Direct pojišťovny platí po celé Evropě.

  • Živnostníci - abyste se naplno mohli věnovat svým nápadům a svému podnikání, vyberte si pojištění podnikání u Direct pojišťovny. Opět je flexibilní za staré vybavení dostanete peníze na nové. Pojištění ochrání vás a vaše budovy, vybavení, zásoby nebo elektroniku před nešťastnými náhodami, zloději, poruchami a výpadky, poškozením majetku nebo požáry.

  • Pro firmy - Direct pojišťovna nabízí také komplexní pojištění pro firmy. Takto můžete pojistit například flotily vozidel, bytové domy, zdravotnická zařízení, obce nebo města. Pojištění pokrývá nejběžnější i další rizika, nestandardní situace a splňuje všechny zákonné požadavky.

Jak ušetřit na Direct.cz?

Pojišťovna Direct nabízí nadstandardní pojištění a s klienty jedná lidsky a na přímo. Na jejích službách ale můžete díky Plné Peněžence ještě navíc ušetřit, a to díky cashbacku. Stačí přejít z naší webové stránky přímo na Direct.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 10 % z částky celého nákupu. 

Sjednání pojištění

Pojištění lze sjednat přes online formuláře přímo na Direct.cz. Intuitivní systém vás požádá o základní nezbytné údaje a poté už vás povede. Ukáže vám, jaké máte možnosti, co si k pojištění můžete přidat a vše vám vysvětlí. Pojištění uzavřete jedním kliknutím.

Recenze Direct pojišťovny

  • Jan dává za jednoduché vyřízení 5 hvězdiček.

„Super ceny, super přístup, vše je možné jednoduše vyřídit telefonicky/online.“

  • Marek dává za rychlost 5 hvězdiček:

„Od začátku do konce vše v pořádku. Slušná cena, výborná a rychlá komunikace. Ukončení smlouvy bylo v podstatě obratem bez dokládání dokumentů.“

  • Petr dává za ochotu 5 hvězdiček:

„Příjemně blízko metru, ochotné jednání.“

Nevybrali jste si u pojišťovny Direct.cz?

Podívejte se na nabídku dalších Pojišťoven na Plné peněžence jako například odborníky na cestovní pojištění suri.cz, světovou pojišťovací skupinu Allianz nebo Českou pojišťovnu, která má více než 3 miliony klientů


 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit