E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Direct.cz - konečně normální pojišťovna

Pojišťovna Direct nabízí jednoduché a spolehlivé pojištění všech druhů. S klienty jedná srozumitelně, lidsky, narovinu a přehledně. Neschovává skryté podmínky v poznámkách pod čarou nebo nepřehledných pojistných podmínkách. V případě nespokojenosti můžete smlouvu kdykoliv ukončit. Věnují se vám ostřílení profesionálové. A co je nejdůležitější, vše zařídíte online nebo po telefonu. Ani pro uzavření smlouvy, ani pro řešení problému nemusíte chodit na prodejnu. Zkrátka, je to konečně normální pojišťovna.

Obchod je dočasně pozastaven.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Pojištění.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 745 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Direct.cz

Kvalit pojišťovny Direct si všímají odborníci i klienti

Hospodářské noviny v roce 2018 umístily Direct na třetí místo v kategorii nejpřívětivější pojišťovna roku. Ve stejném roce se pojišťovna stala národním vítězem soutěže European business awards. Dnes má skoro 300 tisíc klientů a je nejrychleji rostoucí pojišťovnou v oblasti povinného ručení.

Jaké kategorie Direct pojišťovna nabízí?

  • Auto - rychlé sjednání povinného ručení. Direct pojišťovna navíc umožňuje založit havarijní pojištění, které zaplatí opravy na vašem autě, motorce nebo jiném vozidle. Pojišťovna odměňuje opatrné řidiče - čím déle jezdíte bez nehody, tím levnější máte pojištění.

  • Cestování - odjíždíte zítra na dovolenou a stále nemáte pojištění? To nevadí, u Direct pojišťovny si ho můžete zařídit až v den odjezdu. Cestovní pojištění má neomezený limit, takže budete připraveni opravdu na vše. V průběhu dovolené se navíc můžete dopojistit, například když se rozhodnete, že podniknete nějaký extrémní sport. 

  • Majetek - s pojištěním majetku od Directu vám náladu nezkazí přírodní živly ani třeba sprejeři. Pojistit si můžete všechny stavby na pozemku včetně stromů. Pojišťovna částky vyplácí v nových cenách, za starou sedačku dostanete peníze na novou.

  • Odpovědnost - každý občas do něčeho strčí nebo něco rozbije. Tyto škody vám pokryje pojištění odpovědnosti. A nejen vám, ale i dalším členům domácnosti, a dokonce i vašim domácím mazlíčkům - ať je to pes, kočka, nebo kůň. Pojištění Direct pojišťovny platí po celé Evropě.

  • Živnostníci - abyste se naplno mohli věnovat svým nápadům a svému podnikání, vyberte si pojištění podnikání u Direct pojišťovny. Opět je flexibilní za staré vybavení dostanete peníze na nové. Pojištění ochrání vás a vaše budovy, vybavení, zásoby nebo elektroniku před nešťastnými náhodami, zloději, poruchami a výpadky, poškozením majetku nebo požáry.

  • Pro firmy - Direct pojišťovna nabízí také komplexní pojištění pro firmy. Takto můžete pojistit například flotily vozidel, bytové domy, zdravotnická zařízení, obce nebo města. Pojištění pokrývá nejběžnější i další rizika, nestandardní situace a splňuje všechny zákonné požadavky.

Jak ušetřit na Direct.cz?

Pojišťovna Direct nabízí nadstandardní pojištění a s klienty jedná lidsky a na přímo. Na jejích službách ale můžete díky Plné Peněžence ještě navíc ušetřit, a to díky cashbacku. Stačí přejít z naší webové stránky přímo na Direct.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 10 % z částky celého nákupu. 

Sjednání pojištění

Pojištění lze sjednat přes online formuláře přímo na Direct.cz. Intuitivní systém vás požádá o základní nezbytné údaje a poté už vás povede. Ukáže vám, jaké máte možnosti, co si k pojištění můžete přidat a vše vám vysvětlí. Pojištění uzavřete jedním kliknutím.

Recenze Direct pojišťovny

  • Jan dává za jednoduché vyřízení 5 hvězdiček.

„Super ceny, super přístup, vše je možné jednoduše vyřídit telefonicky/online.“

  • Marek dává za rychlost 5 hvězdiček:

„Od začátku do konce vše v pořádku. Slušná cena, výborná a rychlá komunikace. Ukončení smlouvy bylo v podstatě obratem bez dokládání dokumentů.“

  • Petr dává za ochotu 5 hvězdiček:

„Příjemně blízko metru, ochotné jednání.“

Nevybrali jste si u pojišťovny Direct.cz?

Podívejte se na nabídku dalších Pojišťoven na Plné peněžence jako například odborníky na cestovní pojištění suri.cz, světovou pojišťovací skupinu Allianz nebo Českou pojišťovnu, která má více než 3 miliony klientů


 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat