150 Kč zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Czech-us.cz - práce a brigády v zahraničí

Toužíte si zlepšit jazykové dovednosti, poznat novou kulturu a k tomu si ještě něco přivydělat? V tom případě určitě zavítejte na webové stránky agentury Czechus.cz, která zajišťuje práce či brigády v zahraničí. Zároveň nabízí i možnost vyjet za studiem a jazykovými kurzy. Stačí si vybrat destinaci, která by vás lákala a můžete pomalu balit kufry...

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 750 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Czech-us.cz

Zkušenosti k nezaplacení

Odjet do zahraničí můžete nejen za prací a vzděláním, ale především za získáním životních zkušeností. Díky pracovní příležitosti v zahraničí se totiž osamostatníte, naučíte se spoléhat sami na sebe a navážete kontakty s lidmi z celého světa. Zároveň poznáte nádherná místa. Zlepšení cizího jazyka je samozřejmost, stejně jako výdělky, na které při brigádách v Česku dosáhnete jen těžko. A co je nejdůležitější, na zážitky z vašeho pobytu pak budete vzpomínat celý život!

Kategorie na Czechus.cz

 • Work and Travel USA - v době letní pauzy na vysoké nebo vyšší odborné škole můžete vyrazit do USA pracovat, a to až na 17 týdnů, vydělat si na počáteční náklady a na konci prázdnin cestovat a poznávat krásy Spojených států amerických. Tento program je určený výhradně pro studenty vysoké školy a vaše angličtina musí být alespoň na úrovni B2. Vybrat si pak můžete ze tří variant:

 • Plavčík v USA - chcete strávit léto v plavkách a nebojíte se vody? Pak volte práci na amerických bazénech nebo plážích. 

 • Hledám práci v USA – hledáte práci v restauracích, obchodech, parcích? Tu nejlepší pozici pro vás můžete vybírat z naší online databáze.

 • Práci mám – máte v USA vlastního zaměstnavatele a potřebujete zajistit podklady pro víza? Varianta Práci mám je tak určena právě pro Vás.

 • Práce v zahraničí - pracovní zkušenost v zahraničí je nejen skvělou položkou do vašeho životopisu, ale také cesta, jak poznat svět a podívat se na místa, o kterých se většině Čechů ani nezdá. Zvolit si můžete z 5ti destinací a podmínky vycestování se u jednotlivých zemí liší:

 • Londýn - díky tomuto programu můžete minimálně dva měsíce pracovat v hlavním městě Velké Británie. Při hledání práce v Anglii se Czechus.cz specializuje na obor pohostinství a služby. Pozice se odvíjí od sezónnosti, a tudíž záleží na době příjezdu uchazeče do Londýna, jeho předchozích pracovních zkušenostech, úrovni angličtiny a nejvíce aktuální poptávce zaměstnavatelů. 

 • Kanada - pokud preferujete hory, přírodu a klid, tak si určitě vyberete z nabídky horských resortů. Láká tě spíše život ve městě? Na Czechus.cz ti zařídí i pobyt ve Vancouveru. Zároveň ti pomůžou najít zaměstnavatele v rozsáhlé síti kontaktů na základě vašich požadavků, zkušeností a jazykové úrovně.

 • Austrálie - Austrálie je kosmopolitní a velmi vstřícná ke studentům. Ti si často najdou uplatnění v pohostinství, rozvážejí pizzu nebo pomáhají s péčí o děti. Studentské vízum vás opravňuje legálně pracovat na území Austrálie po dobu 40 hodin/14 dní. Po celou dobu svého pobytu můžete pracovat pro jednoho zaměstnavatele a kdykoliv ho změnit. Jako student navíc obdržíte část zaplacené daně z příjmu zpět. Program je unikátní v tom, že není věkově omezený. 

 • Španělsko -  kde můžete pracovat ve slunném Španělsku? Czechus.cz nabízí možnost práce v krásném a luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v letovisku Peñíscola (oblast Valencie), který se nachází cca 200 km jižně od Barcelony na Costa del Azahar. Zároveň můžete v rámci programu Job Fair absolvovat pohovor se španělským zaměstnavatelem, v rámci kterého máte možnost získat jinou letní brigádu.

 • Kypr - díky programu máte možnost strávit půl roku či jen léto na Kypru, který je v posledních letech jedním z turisticky nejoblíbenějších míst v Evropě. Práci najdete ve čtyř a pětihvězdičkových resortech.

 • Studium v zahraničí - studium v zahraničí nebylo nikdy tak snadné jako dnes. Evropské univerzity totiž přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní, a tak máte na výběr stovky vysokých škol a tisíce různých oborů, kterým se můžete věnovat. Absolvování kompletního stupně studia, a to ať už bakalářského či magisterského, vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který vám v budoucnu otevře ne jedny kariérní dveře. S Czechus.cz můžete studovat ve čtyřech zemích:

 • Velká Británie - britské univerzity jsou na mezinárodní studenty opravdu skvěle připravené, ve specializovaných studentských centrech poskytují informace a konzultace ohledně studia na dané univerzitě i obecně života v UK a hledání práce na (nejen) britském pracovním trhu. Dalším benefitem studia ve Velké Británii je denní kontakt s rodilými mluvčími v angličtině – kromě prestižního titulu z britské vysoké školy si tak přivezete i perfektní angličtinu!

 • Holandsko - tato země je známá svým kvalitním univerzitním vzděláním a mezinárodním studijním prostředím. Více než dva tisíce programů vyučovaných v angličtině dělá z Holandska leadera v počtu mezinárodních oborů na území kontinentální Evropy. Vyznačuje se také systémem duálního vzdělávání, což znamená, že můžete studovat jak na klasických výzkumných univerzitách (jaké známe např. z Velké Británie), tak na univerzitách aplikovaných věd, kde se důraz klade zejména na získání praktických schopností a dovedností.

 • Dánsko - v Dánsku je vysokoškolské vzdělání zaměřené na nalezení unikátního řešení pro jakýkoliv problém. Tradiční výuka je kombinována s praktickými dovednostmi a na seminářích se často řeší reálné případy. Studenti jsou vedeni k tomu, aby teoretické znalosti ihned aplikovali do praxe, a tak se naučili, jak získané vědomosti použít v reálném životě. 

 • Kanada  - pokud chcete skloubit práci a studium, mít mezinárodní zkušenost a poznat jinou kulturu, není nic lehčího, než se přihlásit do programu Work&Study Canada. Součástí studia je takzvaná Co-op část, nezbytná pracovní zkušenost související s oborem, jejíž absolvování je důležité k ukončení vašeho studia. 

 • Jazykové kurzy - bariéry si často stavíme sami a není nic jednoduššího, než je zbourat. Czechus.cz vám poskytne jazykové kurzy v zahraničí, díky kterým si procvičíte své dosavadní vědomosti a především načerpáte nové. Stydlivost hoďte za hlavu a nebojte se seznámit s novými lidmi. Zahraniční zkušenosti Vám dají možnost také vidět svět z širší perspektivy. A jaký jazyk studovat? Vedle tradiční angličtiny a němčiny agentura poskytuje i kurzy italštiny, japonštiny a ruštiny.

Mluvte plynně a ušetřete

Už teď se určitě těšíte až vyplníte přihlášku na jeden z programů agentury Czechus.cz a my vám tyhle radostné chvíle ještě zpříjemníme. Díky cashbacku Plné Peněženky totiž ušetříte 150 korun. Stačí se prokliknout na Czechus.cz a je to!

Nezaujalo vás Czechus.cz?

Pokud se necítíte vycestovat za prací a studiem a preferujete čas strávený v cizině na dovolené, nevadí. Mám pro vás tip jak ušetřit i v tomto případě - podívejte se na naše webové stránky do kategorie ”Zážitky”. Zaujmout by vás mohla internetová platforma Travelking.cz, která nabízí nejvýhodnější nabídky pobytů ve střední a jižní Evropě. A náš cashback vám v tomto případě ušetří až 2% z vaší objednávky.


 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  150 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat