Cubenest.cz logo

Cubenest.cz – designové produkty pro vás

Cubenest je česká značka vyrábějící designové příslušenství nejen pro všechny produkty od firmy Apple.

Více o Cubenest.cz

Peníze zpět z nákupu

3,5 %

O Cubenest.cz

Podobně jako vy, i v Cubenest milují vše, co má logo nakousnutého jablka a věří, že by mělo být doplněno jen tím nejkvalitnějším příslušenstvím.

Jejich příběh začal z lásky k těmto jedinečným zařízením. Byla to jen skupina kamarádů - gadgetářů, kteří se nechtěli smířit s průměrným příslušenstvím pro své oblíbené Apple produkty. Chtěli něco lepšího, něco, co by skutečně odpovídalo estetice a vysoké kvalitě, kterou Apple zařízení nabízí. A tak se zrodil Cubenest!

Název Cubenest je inspirován dvěma koncepty. První část, Cube, odkazuje na 1m3 kostku, kterou měli zavěšenou na stropě ve třídě fyziky. Tato kostka je vždy ohromovala svou velikostí a precizností – a právě takovou milimetrovou přesnost přenášejí v Cubenest do svých produktů.

Druhá část, Nest, symbolizuje dva aspekty. První z nich, fascinace, je motivuje k důkladné práci na detailech a designu jejich produktů. Vytváří je tak, aby dokonale ladily s ikonickým nakousnutým jablkem.

Druhý význam slova Nest pak představuje hnízdo - stejně jako mláďata získávají v hnízdě energii a jsou zde krmena, tak i jejich produkty poskytují nezbytnou energii pro vaše miláčky, aby byly připraveny na celodenní použití. Pokud je potřeba energii doplnit i během dne, mají pro vás připravené další produkty. Jsou to taková rozšiřující hnízda, která si můžete vzít sebou kamkoliv - do ložnice, kanceláře, auta nebo na dovolenou. S Cubenest se můžete spolehnout na to, že vám bude vždy k dispozici tam, kde to budete potřebovat.

Co je činí tak jedinečnými?

Je to jejich posedlost dokonalostí. Každý produkt, který vytvoří, je pečlivě navržený, testovaný a vylepšovaný, dokud nesplňuje jejich vysoké standardy. A když říkáme vysoké, myslíme opravdu vysoké. Protože každé Apple zařízení si zaslouží přesně to.

Dokonalé příslušenství

V nabídce naleznete například MagSafe nabíječky, MagSafe powerbanky, MagSafe držáky do auta, řemínky na Apple Watch, stojany na iPad nebo GaN nabíječky.

Proč si vybrat právě je?

Protože jsou stejně nadšeni pro Apple produkty jako vy. Protože dělají vše pro to, aby jejich příslušenství bylo dokonalé a protože si váží každého zákazníka, který se rozhodne jim projevit důvěru. Jsou komunita lidí, kteří sdílejí stejnou vášeň.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit