Claimcloud.cz logo

Claimcloud.cz

Komu nikdy na letišti neztratili kufr či nezpozdili/nezrušili let, má velké štěstí! My ostatní získáme s Claimcloud odškodnění!

Více o Claimcloud.cz

Peníze zpět z nákupu

150 Kč

O Claimcloud.cz

Ztratili vám na letišti zavazadlo, nebo dokonce zrušili let? Nespokojte se pouze s omluvou a získejte finanční kompenzaci s Claimcloud.cz! Nebojte se aerolinek a dostaňte, na co máte nárok.

Vyplatíme vám zpět 150 Kč cashback z každého nákupu! Nenechte si ujít svůj nárok na odškodnění za nekorektně proběhlý let! Zmeškání navazujícího letu Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy bylo cestujícímu zamezeno v nástupu na palubu letadla. Zpoždění letu Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zpoždění letu činí v cílové destinaci více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu. Zrušení letu Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zrušení letu je oznámeno leteckou společností méně než 14 dní před datem plánovaného odletu. Odepření nástupu Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy vinou letecké společnosti zákazník nestihl návazný let v rámci své cílové destinace a zpoždění v cílové destinaci bude více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu. Zpoždění, ztráta či poškozené zavazadla Nárok na kompenzaci vzniká v případě ztráty zavazadla (není navráceno majiteli do 21 dní), v případě zpoždění zavazadla (výdaje na nákup nezbytně potřebných věcí).

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit