E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Chefparade.cz - profesionální škola vaření

Jste fanoušci vaření a toužíte se vyrovnat profesionálním šéfkuchařům? Přihlaste se do školy vaření Chefparade, která vám přinese radost do života díky výbornému jídlu a zážitkům při jeho přípravě. Chefparade nabízí kromě klasických kurzů vaření i firemní teambuildingy, akce pro děti, soukromé oslavy a rozlučky se svobodou.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod ChefShop.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 771 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Chefparade.cz

 

Kulinářské nebe

Šéfkuchařem se pro daný okamžik stáváte právě vy. Vy vaříte, smažíte, pečete, krájíte, servírujete a vychutnáváte si všechny připravené dobroty do posledního sousta. Skvělou zprávou je, že nádobí a úklid zůstává vždycky na nás. Ať už budete vařit ze surovin a delikates z Francie, Itálie a Asie, Chefparade si vždy zakládá na jejich čerstvosti, kvalitě a poctivosti. A nejoblíbenější kousky z kurzů najdete na jejich e-shopu.

Kategorie na Chefparade.cz

  • Kurzy vaření - přijďte se naučit svá oblíbená jídla do školy vaření Chefparade. Čeká na vás příjemné prostředí a nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho s radostí vzpomínat. Kurzy vaření vás provede tým 20 zkušených předních šéfkuchařů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý kuchtík, stačí si jen vybrat kuchyň, ve které se chcete zdokonalit. Na výběr je čím dál oblíbenější Asie a exotika, ale i tradiční evropská kuchyně. V případě, že se chcete zaměřit na maso, zvolte kategorii steaky a maso.

  • Firemní akce - je kulinářský teambuilding, pronájem krásných prostor nebo vaření přímo u vás to, co byste pro své firemní akce uvítali? Pak jste tady správně. Na firemní akce v Praze pořádané školou vaření Chefparade se jen tak nezapomíná. Společné vaření, osobní rozvoj a budování týmů se krásně doplňuje. Z přípravy i vychutnávání výborného jídla budete mít se svými kolegy nebo obchodními partnery jedinečné zážitky. Poznejte se jinak než v obleku, slušivé zástěry a vařečka v ruce totiž prolomí veškeré ledy.

  • Individuální kurz -  individuální kurz vaření je přesně to pravé chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události. Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, Chefparade pro vás zařídí toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Všechny kurzy vaření probíhají pod taktovkou těch nejlepších šéfkuchařů, kteří milují, co dělají a moc rádi vás to naučí. Individuální kurz vaření je také skvělá příležitost, jak si zpestřit společné chvilky s partnerem neobyčejným zážitkem. 

  • Dárkový poukaz a dárky -  dárkový poukaz a dárky školy vaření Chefparade vykouzlí úsměv na tváři a udělají radost vašim blízkým! Vymýšlet dárky pro rodinu, kamarády nebo kolegy v práci nemusí být vůbec žádná věda. S našimi dárkovými poukazy na pestrou škálu kurzů je téměř nemožné, abyste se netrefili do vkusu obdarovaného.

E-shop

Všechny důležité ingredience z kurzů můžete z pohodlí domova nakoupit i na e-shopu Chefparade.cz. Kromě ingrediencí tu najdete i široký sortiment nožů, pánví, hrnců a spousty dalšího vybavení do kuchyně. Můžete se také podívat do jejich prodejny a osobně si prohlédnout největší shop-in-shop značky WMF v Čechách. V této prodejně si také můžete vyzvednout dárkové poukazy na kurzy Chefparade.

Jak ušetřit na Chefparade.cz?

Už teď se jistě těšíte na vaše kulinářské zážitky se školou vaření a my vám tuto radost ještě o něco zpříjemníme. Díky cashbacku Plné peněženky totiž navíc ušetříte. Proklikněte se skrze naše webové stránky na Chefparade.cz a nechte si za váš nákup zaslat zpátky 7,5%.

Napsali o Chefparade.cz

O kurzech vaření školy Chefparade.cz napsali nesčetné množství článků různé gastronomické časopisy a blogy. Pokud se chcete dozvědět něco blíž o průběhu kurzů a jak je hodnotí například redaktoři iDnes.cz nebo Blesku pro ženy, podívejte se na odkaz https://www.chefparade.cz/napsali-o-nas/.

Recenze Chefparade.cz

A jak hodnotí školu vaření ti, kteří kurzy absolvovali? Připojujeme pro vás níže Google recenze Chefparade.cz.

  • Tomáš škole vaření udělil 5 hvězd a připojil krátký komentář:

,,Byl jsem na kurzu MASO II a SUSHI (základy) a pokaždé to byl super zážitek a samozřejmě mraky užitečných informací. Vřele doporučuji!”

  • Eleni hodnotí kurzy 4 hvězdami z 5 a to jen proto, že jich absolvovala více a některé ji bavili méně:

,,Byla jsem na školičce třikrát, každý kurz byl v lecčem jiný. Každý mi něco dal, některý víc, některý méně. Odnesla jsem si z každého nějaký oblíbený recept, který zůstal v domácí kuchařce. Atmosféra kurzu byla vždy úžasná, zábava to byla pokaždé.”

  • Eva dává plný počet hvězd a její nadšení z recenze naprosto číší:

,,Některé "vychytávky" z tištěných receptů prostě nevyčtete, ty se dozvíte na Chefparade kurzu:o) Byla jsem na kurzu odpalovaného těsta a byla jsem moc spokojená, vše se povedlo! Příjemná společnost a chuť do dalšího kurzu.”

 

Nezaujaly vás kurzy vaření s Chefparade.cz?

V případě, že vás neohromily kurzy vaření, ale rádi byste se zúčastnili kurzu jiného, například výtvarného nebo sportovního, máme pro vás řešení. Podívejte se do naší kategorie “Ostatní”, kde by vás mohl zaujmout portál Slevykurzu.cz. Najdete na něm širokou nabídku různých kurzů a k jejich slevám navíc ušetříte i s naším cashbackem, protože vám zašleme 3,3% zpátky z vaší objednávky.


 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat