catCAT logo

catCAT – krmivo a příslušenství pro kočky a psy

Máte doma čtyřnohého ďáblíka, kterému byste snesli modré z nebe? Na catCAT seženete vše potřebné nejen pro kočky, ale i pejsky!

Více o catCAT

Peníze zpět z nákupu

5 %

O catCAT

Pokud jde o vaše mazlíčky, nespokojte se s průměrem! Vybavte je na catCAT především prvotřídním krmivem, ale i hračkami a dalšími pomůckami, které se vašeho zvířecího miláčka vzorně postarají!

E-shop catCAT.cz nabízí prvotřídní krmiva pro kočky, tzv. bezpečná krmiva pro kočky, které obsahuje suroviny v potravinářské čistotě kontrolované veterináři a neobsahuje vedlejší živočišné a rostlinné produkty, barviva, konzervanty apod. 

V sortimentu najdete rovněž krmivo pro koťata, krmivo pro březí a kojící kočky, krmivo pro kočičí seniory, také krmení pro kočky s nadváhou a pro citlivé kočky, ale nejen to:

  • Krmivo pro kočky - v nabídce najdete kvalitní krmivo pro kočky, vybírat můžete z granulí, konzerv, kapsiček pro kočky, dále můžete objednávat vitamíny a doplňkovou výživu pro kočky.
  • Potřeby pro kočky - mezi důležité potřeby pro kočičky patří kočičí hračky, misky, obojky a vodítka pro kočky, přepravky pro kočky, škrabadla a domečky, kočičí toalety, kosmetické doplňky a mnoho dalších pomůcek.
  • Krmivo pro psy - hlavní krmivo pro pejsky tvoří granule, konzervy pro psy, různé pamlsky, ale také zde najdete krmivo bez obilí, bio organic krmení a jiné dobroty.
  • Doplňky krmiva pro psy - doplňujícími složkami potravy pro pejsky podpoříte jejich imunitu, klouby, srst a kůži, podpoříte snížení nadváhy nebo si zde například pořídíte výživu pro štěňátka.
  • Potřeby pro psy - pro své pejsky můžete pořídit různé hračky či potřeby pro výcvik psů, kartáče, hřebeny, hygienické kalhotky, misky, cestovní sety pro psy, píšťalky, tašky a různé přenosky, toaletu pro psa, vany pro pejsky, pelíšky, podložky nebo třeba oblečky či pláštěnky pro psy.

Jak mohu nákupem na catCAT.cz ušetřit?

Snadno. Použijte na nákup krmiva a potřeb pro své domácí  mazlíčky cashback Plné Peněženky a dostanete zpět 5 %. Proklikněte se na e-shop catCAT.cz například zde a poté vybírejte a nakupujte tak, jak jste v online světě zvyklí.

Nepřehlédněte také výhodnou nabídku z kategorií Akce pro kočky nebo Akce pro psy.

Nakonec si nevyberu

Porozhlédněte se po jiných e-shopech s potřebami pro zvířata. Na stránkách Plné Peněženky jich rozhodně není málo. Krmivo nejen pro kočky a psy najdete v internetovém obchodě Krmení.cz, zajímat vás taktéž mohou speciality jako ElektroObojky.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit