Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Blancheporte.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Blancheporte.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

400+ nákupů
200+ uživatelů vyzkoušelo
45 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
18 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4.5 % cashback z každého nákupu!

Blancheporte je obchod s dámským a pánským oblečením a bytovým textilem pro všechny, kteří milují módu a rádi zkrášlují svůj domov za nízké ceny!

Tato módní přináší spoustu tipů a praktických rad, efektivní servis a atraktivní ceny: dělá maximum, aby zákazníci byli spokojeni.
Blancheporte představuje cenově dostupnou módu pro ženy s konfekční velikostí 38 až 58, která dokonale vyzdvihne Vaši postavu. Najdete zde módní kousky nepostradatelné ve Vašem šatníku, vytvořené specialisty na ženskou krásu.

Kromě módy najdete v nabídce kolekci bytového textilu, která spojuje kvalitu, tradici i inovace. Velmi oblíbená je kategorie povlečení. Tento obchod rád vyhovuje požadavkům zákazníků, kteří poptávají nové vzory, barvy a rozměry. Povlaky na polštáře, peřiny, prostěradla… objevte exkluzivní potisky, vytvořené ilustrátory.

V Blancheporte jsou hrdí na nabídku spodního prádla. Modely podprsenek, kalhotek a body jsou navržené ve vlastních ateliérech a uplatňují se zde odborné znalosti návrhářů. Pro dobrý spánek si můžete vybrat z nabídky pyžam a nočních košilí za skvělé ceny.

Na Blancheporte.cz najdete také módu větších velikostí: dámské oblečení až do vel. 62, spodní prádlo, např. podprsenky až do 130H, pánskou módu velkých velikostí až do 6XL. Užívejte si módu bez komplexů!

U všech nabízených produktů probíhá pravidelná kontrola kvality, interní i externí, což Blancheporte.cz umožňuje poskytnout Vám skutečnou záruku kvality.
Navíc máte až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google