Baushop logo

Baushop – stavební materiály a nářadí

Ať jste zkušený řemeslník nebo domácí kutil, se stavebním materiálem z Baushop vám pod rukama vyroste stavba, jakou svět neviděl!

Více o Baushop

Baushop logo

Z každého nákupu 0,8 - 2,3 % Detailní výše cashbacku

Peníze zpět z nákupu

0,8 - 2,3 %

O Baushop

Nakupujte na Baushop.cz vše potřebné pro svou plánovanou výstavbu! Vybírejte mezi stavebními fóliemi či deskami, odvodňovacími systémy či nářadím, různými typy osvětlení i vybavením zahrady.

Na webových stránkách Baushop.cz najdete vše potřebné pro domácí kutily, ale i pro zkušené řemeslníky. Pokud plánujete výstavbu, jistě si zde vyberete mezi stavebními fóliemi, deskami, stavební chemií, vchodovými stříškami, polykarbonáty, odvodňovacími systémy a spárovacími maltami. Jestliže hledáte vhodné osvětlení, Baushop je pro Vás ta správná volba. Nabízí Vám vše od stojacích a stolních lamp až po svítidla bodová, nástěnná, stropní a závěsná. Kromě toho zde naleznete vše ostatní, jako jsou zateplení a izolace, sádrokartony a nářadí. Pro zahradníky Baushop nabízí zahradní nářadí, stavby, nábytek a dekorace, bazény a infrasauny, grily, krby, rostliny, květiny a spoustu dalšího kvalitního zboží.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit