Babičkářství logo

Babičkářství – dárky pro vaše prarodiče

Prožijte se svými prarodiči krásné společné chvíle a dělejte jim radost s dárky z Babickarstvi.cz. Kdo si to zaslouží víc než oni?

Více o Babičkářství

Peníze zpět z nákupu

až 5 %

Maminko, vyprávěj o vaření, Pomůcka na mytí s dlouhou rukojetí, Strom života naší rodiny, Babičce s láskou, Organizér do kabelky, Jak to tenkrát bylo?, Zapínač knoflíků, Dědečku, vyprávěj Originální tričko Zlatý gól Babičko, vyprávěj 3D otiskovací sada s dózou - zelená Drtič tablet Originální tričko Léta nejsou na škodu 3D otiskovací sada DeLuxe - červená Zástěra Babičce s láskou Velká kniha vánočních detektivek a záhad Set pro kuchařku, Babičce s láskou, Časosběrná kronika naší rodiny, Hrneček Babičce s láskou, 3D otiskovací sada s dvojrámečkem, Hrneček pro dědu, vzorec, Originální tričko, Energetická bilance piva, Naše výlety, Velká kniha povídek o psech

5 %

Ostatní

1,5 %

O Babičkářství

Babičkářství je ta pravá inspirace pro všechny, kdo chtějí své babičce či dědečkovi rozzářit den! Obdarujte je dárky, které je opravdu potěší a třeba i zlepší kvalitu jejich života.

Naše babičky a dědečkové vyrostli v jiné době, mají jiné zkušenosti a často jiné potřeby a přání než my. Často hledáme cesty, jak je potěšit, protože je máme rádi a vděčíme jim za to, že jsme tady. Smyslem portálu Babičkářství.cz je pomoci sbližovat starší a mladší generace. Babičky a dědečkové mají stále plno přání, která jim můžeme splnit. Babičkářství.cz Vám přináší inspiraci, jak udělat vaší babičce nebo dědečkovi radost. Dárky na Babičkářství.cz vychází z poznání potřeb seniorů, které byly čerpány z vlastní mnohaleté zkušenosti se seniory, z výzkumů a studií a z diskuzí s odborníky. Nabízené dárky nejenom potěší, ale pomohou zlepšit kvalitu života babiček a dědečků. Některé dárky jsou pečlivě vybírány od specializovaných dodavatelů, některé dárky vytváří sám obchod Babičkářství.cz. Například knížky Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit