Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Babičkářství.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Babičkářství.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

170+ nákupů
160+ uživatelů vyzkoušelo
31 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
49 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Babičkářství.cz

Peníze zpět z nákupu
10 %
Přejít do obchodu
Kniha Maminko, vyprávěj o vaření
10 %
Přejít do obchodu
Kniha Maminko, vyprávěj o vaření + zástěra z pravého kanafasu, 3D otiskovací sady, 3D odlévací sady, knihy Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj, hra Jak to tenkrát bylo?, kategorie Víno a likéry
5 %
Přejít do obchodu
Ostatní
1.5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 10 % cashback z každého nákupu

Naše babičky a dědečkové vyrostli v jiné době, mají jiné zkušenosti a často jiné potřeby a přání než my. Často hledáme cesty, jak je potěšit, protože je máme rádi a vděčíme jim za to, že jsme tady.

Smyslem portálu Babičkářství.cz je pomoci sbližovat starší a mladší generace. Babičky a dědečkové mají stále plno přání, která jim můžeme splnit. Babičkářství.cz Vám přináší inspiraci, jak udělat vaší babičce nebo dědečkovi radost.

Dárky na Babičkářství.cz vychází z poznání potřeb seniorů, které byly čerpány z vlastní mnohaleté zkušenosti se seniory, z výzkumů a studií a z diskuzí s odborníky.
Nabízené dárky nejenom potěší, ale pomohou zlepšit kvalitu života babiček a dědečků. Některé dárky jsou pečlivě vybírány od specializovaných dodavatelů, některé dárky vytváří sám obchod Babičkářství.cz. Například knížky Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google