ATAN nábytek logo

ATAN nábytek - velký výběr levného nábytku

Společnost ATAN již od roku 1994 prodává nábytek a v současnosti patří mezi jedny nejdéle působící internetový obchod v ČR

Více o ATAN nábytek

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

O ATAN nábytek

V nabídce mají více než 20 000 produktů. V sortimentu je kompletní nabídka nábytku od kuchyně, přes obývací pokoj až po ložnice, či předsíně a zahradu.

Vyplatíme Vám zpět 1,5 % cashback z každého nákupu! Společnost ATAN se na českém trhu pohybuje již více než 20 let. Během prvních pár let se nábytek ATAN vyhoupl mezi největší prodejce v České republice a na této pozici se drží dodnes. Současně patří mezi nejdéle působící internetový obchod s kompletní nabídkou nábytku pro vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelen a kanceláří. ATAN nábytek nabízí několik tisíc typů židlí, každou v mnoha různých odstínech a variantách. V tomto internetovém obchodě tudíž můžete vybírat ze statisíců kombinací a najít pro Vás tu pravou. Pokud máte zájem o atypický výrobek, zabývá se ATAN nábytek individuální zakázkovou výrobou. Při objednávce nad 4 999 Kč získáte dopravu ZDARMA.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit