Ara-shoes.cz logo

Ara-shoes.cz – dámská a pánská obuv a doplňky

Milujete kombinaci módy a funkčnosti? Vyberte si ze široké nabídky obuvi a doplňků od Ara-shoes a kráčejte životem v super botách!

Více o Ara-shoes.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Ara-shoes.cz

Každá bota by měla být natolik individuální, jako je její majitel. Noste na nohou kombinaci komfortu s trendy designem a nakupte si boty na Ara-shoes.cz, které vám 100% sednou velikostí i stylem.

Získejte zpět 2 % z každého nákupu!

Už šest desetiletí vyvíjí firma ara obuv té nejvyšší kvality. Snahou obchodu ara je, aby každá bota byla natolik individuální, jako je její majitel. Tato značka představuje vzácnou kombinaci komfortu s designem. Pro vývojáře firmy ara není noha měřítkem délky, ale berou jí jako trojrozměrné dílo. Kvůli tomuto faktu vyrábí ara modely v širokém velikostním a šířkovém sortimentu. Velikostní sortiment se pohybuje od čísla 21/2 až do čísla 9 u dámské obuvi a šíře od F až do šíře K. Rozdíl mezi jednotlivými šířemi je u stejné velikosti 5 mm, měřeno na obvod prstních kloubů. Tento systém šíří a velikostního sortimentu, spolu s celkovou kvalitou, zabezpečuje splnění sloganu ara obuv, která mi sedne.

Při výrobě obuvi ara se používají převážně měkké a kvalitní materiály – usně – nubuky, u usňových materiálů způsob barvení pomocí PP folií. Poměrně krátce se používají i nové moderní materiály, kterými jsou stretch a mikroplyš. Jejich výhodami jsou především prodyšnost, oděruodolnost a pružnost při používání v široké škále teplot. Tyto materiály se velice blíží vlastnostem GORE-TEXové membrány.

Čím se však ara také liší od ostatních výrobců obuvi je nejširší nabídka vycházkové obuvi s výše zmiňovanou membránou GORE-TEX.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +196 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 880 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 1047 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus