AJprodukty.cz logo

AJprodukty.cz – vše pro práci v kanceláři

AJprodukty.cz vám vybaví kancelář od stropu po podlahu, a to udržitelně a s ohledem na životní prostředí. Co víc si přát?

Více o AJprodukty.cz

Peníze zpět z nákupu

2 %

O AJprodukty.cz

Potřebujete vybavit štanu, kancelář, sklad nebo průmyslové prostory? Ať sháníte nábytek kovový, dřevěný nebo plastový, na Ajprodukty.cz najdete vždy přesně to, co hledáte.

Získejte zpět 2 % z každého nákupu!

AJ Produkty je mezinárodní společností a zabývá se výrobou a prodejem nábytku a vybavení pro kanceláře, jídelny, šatny, dílny, sklady a průmysl už více než 40 let. Kromě internetového a katalogového prodeje je tato společnost schopna zajistit i kompletní řešení projektových zakázek od analýzy potřeb přes výběr produktů až po dodání a montáž.

Společnost AJ Produkty vznikla jako malá lokální firma ve švédsku s ideou stát se přední katalogovou společností, která nabízí vysokou kvalitu a atraktivní zboží za nejlepší ceny. Postupně došlo k rozšíření působení v rámci Skandinávie a nyní má své zastoupení už v 19 evropských zemích. V současnosti má již více než 700 zaměstnanců a 2 vlastní výrobní závody v Polsku a na Slovensku.

V internetovém obchodě AJprodutky.cz najdete tisíce výrobků pro vybavení kanceláří, skladů a průmyslu. Na všechny výrobky se vztahuje minimálně tříletá záruka a při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH je doprava zdarma.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit