3DFitness.cz logo

3DFitness.cz – vše pro funkční trénink

Vést fitko není vždy procházka růžovým sadem. Nechte si s tím pomoci od 3DFitness.cz a pořiďte si vybavení, ale i servisní služby!

Více o 3DFitness.cz

Peníze zpět z nákupu

3 %

O 3DFitness.cz

Zvažujete otevření nového fitness centra nebo rekonstruujete stávající gym? 3DFitness udělá z vašeho fitness centra sportoviště, kam se klienti budou těšit a vyškolí i vaše trenéry!

Zvažujete otevření nového fitness centra? Hledáte správné řešení pro rekonstrukci stávajícího fitness? Obchod 3DFitness.cz nabízí nejširší portfolio fitness produktů a programů na českém a slovenském trhu, realizuje fitness centra po celém světě více než 10 let, vyškolí Vaše trenéry a personál v 3D FITNESS Academy, zajistí nadstandardní záruční i pozáruční servis a zpracují i grafické řešení vašeho centra. 3DFitness udělá z Vašeho fitness centra sportoviště, kam se klienti budou těšit a pravidelně vracet. Dále v tomto obchodě můžete zakoupit širokou nabídku fitness nářadí, fitness hudby, velký výběr pomůcek pro funkční trénink či výživy a doplňků. Při objednávce nad 3 000 Kč získáte dopravu zdarma!

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit