Soutěžní recenze Elnino.cz o značkový parfém a kosmetiku

Nepřehlédněte soutěž o kosmetiku a vůni od Elnino.cz. Podívejte se, o jaké ceny se hraje - potěšíme ženy i muže. Abyste nekupovali zajíce v pytli, prozkoumali jsme výhry pěkně zblízka. Mrkněte, co o nich v našem článku říkáme a o co se vlastně hraje.

21. 3. 2020
Soutěžní recenze Elnino.cz o značkový parfém a kosmetiku

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,8 / 5

Abyste věděli, do čeho jdete, výherní produkty věnoval náš partner Elnino.cz také nám. Produkty jsme si v rámci týmu Plné Peněženky rozdělili, vyzkoušeli a o výsledky se podělili v této recenzi. 

Na co se můžete těšit

Pro šťastlivce máme připraveno 5 balíčků:

 1. Kondicionér pro hustotu a růst řas REVITALASH REVITALASH® ADVANCED 3,5 ml
 2. Kondicionér pro hustotu a růst obočí REVITALASH REVITABROW® ADVANCED 3 ml
 3. Bělicí zubní pasta a zubní kartáček SWISS SMILE SNOW WHITE
 4. Parfémovaná voda pro ženy THIERRY MUGLER ALIEN
 5. Pečující balíček:

Jak soutěž probíhá?

Velmi jednoduše. Ti z vás, kteří ode dneška 21.3. do 23.3. nakoupí jakýkoliv produkt přes Plnou Peněženku v e-shopu Elnino.cz, se automaticky dostanou do slosování o ceny. Vyhrazujeme si pouze právo na vyřazení těch soutěžících, kteří si během 14 dnů po objednání zboží nevyzvedli, nebo ho vrátili.

Výherci kosmetiky a parfémů

 • A*I*.*@*ezn**.cz
 • ol*a.*o**n*@*e*n*m.cz
 • *h*s*e*@**zn*m.cz
 • *a**.*at*sov*[email protected]*ai*.com
 • U*m*n*v**@*e*n*m.cz
 • ka*a*i*k*pk*@*e*n**.cz

Za celý tým Plné Peněženky gratulujeme!  Výherci byli kontaktování na svých e-mailových adresách.

RevitaLash Double-Ended Volume

Když se mi do ruky dostala k recenzi řasenka, musím uznat, byla jsem skeptická. Na řasenky si velmi potrpím a ne každá mi sedne. Již několik let se držím své osvědčené značky a řasenku kupuji pouze od Benefitu. Střídám tři oblíbené druhy, ale jsem konzervativní a vždy se držím dané značky. Řasenka Benefit není nejlevnější, ale přiznám se, že pokud nemám možnost koupit v Duty free na letišti, nakupuji ji také na Elnino.cz - cenově vychází z e-shopů nejlépe a celkově je mi online prostředí e-shopu nejsympatičtější.

Recenzi jsem chtěla napsat co nejpřesněji, a tak jsem řasenku Revitalash testovala celý měsíc. Testovala jsem při běžném nošení, ale prošla se mnou i zátěžový test - vzala jsem ji do fitka, a k tomu během měsíce i několikrát sprchlo. 

Hodnocení a recenzi snad nejoblíbenějšího kosmetického produktu - řasenky, začnu samotným obalem. Řasenka je masivní a těžká, obal je velmi kvalitní a působí robustním dojmem. Nemám ráda, když produkty působí lacině a již na první pohled vypadají fórově, což není tento případ, a proto dávám za provedení produktu plný počet bodů.

Řasenka má dvě části, na každém konci je samostatný kartáček s produktem. První část obsahuje primer, neboli podklad, který má za úkol řasy zpevnit a dodat objem. Zpevnění řas z laického pohledu zhodnotit nemohu, ale další slibované body primer splňuje. Řasy po aplikaci obalí podkladem, který nejen dodá objem, ale řasy také prodlouží. Primer je modré barvy, nelekněte se, po aplikaci řasenky budou řasy klasicky černé. Ale je pravdou, že bylo vtipné sledovat pohledy holek, když jsem se po fitku líčila „modrou” řasenkou :).

Po aplikaci podkladu chvilinku čekám na zaschnutí produktu, stačí pár sekund, a nanesu černou řasenku, která je na druhém konci. Řasenka slibuje vysokou pigmentaci a řasám má dodat délku, také objem a perfektní sytou barvu. Pigmentace opravdu stojí za to, modrou podkladovou bázi překryje již při první vrstvě a celkově makeup očí perfektně dovrší. Když jsem měla řasenku na sobě poprvé, okolí si všimlo a nalíčení chválilo. Dva z kolegů přesně neidentifikovali, že jsem změnila zrovna líčení řas, ale komentovali to slovy, že jsem dnes nějak jinak nalíčená a vypadá to pěkně. To, že změnu zaznamenali chlapi, i když tedy přesně nevěděli jakou, tak za to dávám hodně velký plusový bod!

Osobně dávám pro maximální efekt dvě vrstvy primeru a dvě vrstvy řasenky, ale to spíše ze zvyku, pro klasický look stačí vrstva jedna.

Jak jsem zmínila již v úvodu, řasenka prošla zátěžovým testem a obstála? V posilovně ano, při běhu ano, v nepříznivém počasí také. Co bych vypíchla, je fakt, že se řasenka neobtiskává. Je pravdou, že u mojí oblíbené Benefit řasenky se nepříjemné obtisknutí na horní víčko sem tam stane. Takže za toto má u mě produkt další plusový bod, ani jednou jsem nezaznamenala obtisk!

Aby nebyla recenze jen pozitivní, přijde mi, že po měsíci produkt trochu zhoustnul. Při nanášení samotné řasenky mám pocit, že je produkt aplikován ve větší a hustší míře. Ale zase na druhou stranu je pravdou, že žádný produkt není bezedný (až na kelímek z KFC) a při každodenním používání se po měsíci možná není ani čemu divit...

Odličování je bezproblémové. Při odličování zbytky produktu oči nedráždí a černá barva jde odstranit lehce.

Standardní cena je 690 Kč, což je dost, ale víte jak to je… za kvalitu bychom si měli připlatit.

Celkové zhodnocení: dávám 4 hvězdičky. Jak jsem byla ze začátku skeptická a stoprocentně věrná své značce, tak si nyní dokážu představit, že bych produkt ke svým stálicím zařadila, jen si počkám na slevu, akci nebo výhodnější cenu. 

Swiss Smile Snow White

 • Produkt: Bělicí zubní pasta Whitening Herbal a zubní kartáček Medium-Soft Transparent
 • Cena: info na stránce produktu
 • Objem zubní pasty: 75 ml
 • Hodnocení Jirky: 5 z 5
 • Stránka produktu: Swiss Smile Snow White

 

Na bělicí zubní pasty v drogeriích obvykle narazíme snadno. Ale o tom, že existuje i bělicí zubní kartáček, jsem díky Swiss Smile Snow White slyšel poprvé.

Celá krabička působí velmi luxusně, dokonalý dojem umocňuje její zabalení do celofánu, díky kterému po rozbalení ucítíte lákavou vůni mentolu. Voňavý zážitek potom, co otevřete krabičku, ještě zesílí.

Zubní pasta Snow White bohatě dostává svému jménu. Sněhu jsme si sice v letošní zimě příliš neužili, ale i tak na něj můžeme zavzpomínat alespoň každé ráno a večer doma v koupelně. Zubní pasta od Swiss Smile se svou sněhově bílou barvou ladovské zimě opravdu velmi blíží.

Byl jsem zvědavý, jak bude vypadat bělicí kartáček. Nakonec jsem byl překvapený, protože je svým tvarem a provedením téměř totožný s kartáčky Curaprox, které jsem zvyklý běžně používat. Oproti kartáčkům Curaprox 5460 Ultra soft, které jsem si v posledních letech oblíbil, je o něco tvrdší. Což ale může být i jeho plus, protože ne každému extra měkké kartáčky vyhovují. Swiss Smile Snow White je tak skvělým kompromisem.

Zatím si netroufnu hodnotit bělicí účinek, protože jsem pastu ještě zdaleka nevypotřeboval celou, ale co můžu hodnotit velmi pozitivně, je, že pasta výborně „chutná“, po vyčištění zubů zůstává dlouho svěží pocit v ústech, kartáček i pasta působí velmi elegantně, a může tak výborně posloužit například i jako netradiční, a přitom vítaný dárek k libovolné příležitosti. Nepochybuji o tom, že případného obdarovaného rozhodně potěší, a i já sadu hodnotím všemi 5 hvězdičkami.

 

RevitaLash RevitaLash® Advanced

 • Produkt: Kondicionér pro hustotu a růst řas
 • Cena: info na stránce produktu
 • Objem: 3,5 ml
 • Účinky:
  • obnovení růstu řas
  • zhuštění řas
  • výživa a regenerace
  • anti-bakteriální úprava
  • šetrné složení
 • BENEFITY:
  • Vyvinuto očním lékařem
  • Bezpečné patentované složení
  • Hypoalergenní a nedráždivé
  • Speciální antibakteriální aplikátor
  • Doporučeno očními lékaři a dermatology
 • Hodnocení Hanky: 5 z 5
 • Stránka produktu: RevitaLash RevitaLash® Advanced

Řasy… kolik z nás toto téma dnes a denně řeší :) Někdo má příliš husté, jiný řídké, další moc světlé… 

Já patřím k těm ženám, které když se nenalíčí, vypadají jako by žádné ani neměly. Moje řasy jsou totiž od přírody krátké a světlé. Vyzkoušela jsem kde co. Napřed to byla barva na řasy, pak pro zvýraznění 2x permanentní linky. To první bylo během chvilky pryč, to druhé nějaký čas vydrželo, ale není to zrovna nejlevnější a bezbolestné. Pak přišlo do módy prodlužování řas. No kdo by odolal? Ale ani to nebylo pro mě to pravé, zabere to spousty času, musí se chodit na doplňování a nemůžete si ani oči protřít, aby vám nějaké nevypadaly. Když se pak do oka přidá zánět (ne vždy z dokonalých přípravků v některých salonech), máte o problém postaráno a řasy jsou to poslední, co v tu chvíli řešíte. Raději jsem to vzdala a smířila se s tím, že nebudu po ránu jak mrkací panenka. Tedy do té doby, než se na našem trhu staly běžně dostupné přípravky pro hustotu řas. Běžně vídáme v televizi reklamu na “hnojivo” na vlasy, tak proč nevyzkoušet podobný produkt, ale na řasy?

Když jsem dostala příležitost vyzkoušet produkt RevitaLash RevitaLash® Advanced od e-shopu Elnino.cz, byla jsem upřímně ráda. O různých sérech na řasy jsem četla a věděla jsem, že mají stimulovat růst řas, posílit je a regenerovat díky svému složení. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je určeno pro intenzivní výživu krátkých, křehkých nebo poškozených řas.

Už samotné balení bylo opravdu luxusní - bílá vypolstrovaná krabička, ze které po otevření vykoukla stříbrná elegantní tyčinka. Do té doby, než jsem ji z krabičky vyndala a otevřela, jsem neměla ani ponětí, jak se používá. Samozřejmě jsem kondicionér na řasy musela hned vyzkoušet. Tyčinka velikostí připomíná některé tekuté oční linky a stejným způsobem se i používá. Napřed jsem si řasy důkladně odlíčila a následně nanasla sérum jemným štětečkem úplně stejně, jako bych si líčila oční linky. 

Dle doporučení používám RevitaLash každý den již 4 týdny. Přiznávám, že někdy i 2x denně. Napřed nanesu kondicionér, nechám nějaký čas působit a pak, třeba po vypití ranní kávy se běžně nalíčím. Kondicionér je hypoalergení, takže jej můžou používat i ženy, které mají citlivé oči. Mně už se párkrát stalo, že mi kapička vnikla do oka, ale vůbec nic se nestalo, ani jsem to necítila. 

Vás ale jistě zajímá výsledek. Mě taky zajímal. :) První týden jsem den po dni stála před zrcedlem a zkoumala, jestli UŽ. A nic. Tak jsem to vzdala, a přípravek používala dál smířená s tím, že mě to bude nejspíš trvat delší dobu, než budou vidět první známky použití. Popravdě nečekala jsem zázraky, protože na každého produkt může působit jinak. Některá z nás může první změny pozorovat po dvou týdnech, mě to trvalo měsíc. Proto buďte trpělivé a nevzdávejte to!

Při pravidelném používání, jak jsem již psala, mám kondicionéru stále dostatek a výsledek se mi opravdu začíná líbit. Dřív bych nenalíčená nešla ani jak se říká vysypat smetí, dnes jdu klidně i nakoupit :). 

Řasy mám (ne o moc) hustější i delší. Řekla bych, že mi i lehce ztmavly, ale nejsem si upřímně jistá, jestli to není jen můj pocit. Věřím však, že po delší době bude výsledek super! 

Cena RevitaLash RevitaLash® Advanced je sice vyšší, ale v porovnání s konkurenčními produkty si stojí velice dobře a vydržet by měl 6-7 měsíců. Počítám s tím, že ještě tak jeden až dva týdny jej budu používat každý den, následně už jen tak 3-4x týdně. Každopádně za mě má tento produkt velké plus, jelikož nestojí ani zlomek toho, co jsem již pro své řasy absolvovala a výsledek je parádní! 

 

Thierry Mugler Alien

 • Produkt: parfémovaná voda pro ženy
 • Cena: info na stránce produktu
 • Obsah: 60 ml
 • Složení parfému:
  • Hlava: jasmín
  • Srdce: dřevité tóny
  • Základ: ambra
 • Hodnocení Sabči: 4 z 5
 • Stránka produktu: Alien Thierry Mugler

 

Po vyzkoušení tohoto parfému musím uznat, že vůně je velmi omamná. Stačí opravdu pouze trochu a vydrží celý den. I když používám parfémy, tak nikdy nevydržely takto dlouho jako právě vůně Alien od Thierry Mugler. Každopádně já jsem zastánce spíše lehčích a svěžejších vůní, takže pro mě byl tento parfém velmi těžký. Nicméně vím, že tato vůně je velmi oblíbená, tudíž jsem udělala radost někomu jinému a darovala jsem ji i s krásnou zelenkavou kosmetickou taštičkou, do které se flakon krásně vleze. Dotyčná byla nadšená, jelikož považuje tuto vůni pro sexy a sebevědomé ženy a s tímto nemohu nesouhlasit. Musím uznat, že k ní tato vůně čistě a jednoduše prostě sedí. Dávám ⅘ hvězdiček. O jednu méně kvůli tomu, že to nebyla vůně pro mě, ale nedávám míň, jelikož je to nejlepší vůně zase pro někoho jiného. :)

 

Dermacol Sleeping Beauty Mask

 • Produkt: Noční vyživující maska
 • Cena: info na stránce produktu
 • Objem: 150 ml
 • Hodnocení Šárky: 5 z 5
 • Stránka produktu: Dermacol Sleeping Beauty Mask

 

Maska na noc od Dermacol je velmi příjemná, má krémovou konzistenci, lehce se nanáší. Používám ji na noc na vyčištěný obličej místo krému. Krém totiž v tomto případě není potřeba. Tato maska vám pleť do rána zhydratuje a vyživí. Na obale se píše, že se dá maska používat každý den. Ovšem já mám smíšenou pleť, a ještě k tomu citlivou, takže když jsem ji používala každý den, tak jsem pak měla pleť moc mastnou a ještě více citlivou. Proto pro moji plet a pro někoho, kdo má podobný druh pleti nebo třeba i mastnou pleť, doporučuji masku používat tak dvakrát až třikrát do týdne. To dostatečně stačí na hydrataci pleti. Jinak maska je za mě super - není jako jiné masky, co se lepí, nebo máte pocit, že vaše pleť nemůže dýchat. Je to opravdu, jak když si nanesete noční krém a ráno to pak jen opláchnete. Takže za mě super přípravek, který budu určitě používat dál a dávám 5 hvězdiček z 5. 

 

Dermacol Morning Beauty Mask

 • Produkt: Osvěžující ranní maska
 • Cena: info na stránce produktu
 • Objem: 150 ml
 • Hodnocení Šárky: 5 z 5
 • Stránka produktu: Dermacol Morning Beauty Mask

Když jsem tento produkt viděla poprvé, říkala jsem si, co je to za blbost dávat si ráno masku, když skoro každý potřebuje ráno každou minutu, ale začala jsem ho tedy používat. Maska se nanáší ráno na obličej. Používá se místo čistícího mléka či vody. Po nanesení čekáte 5 minut, mezitím si můžete dojít na záchod, udělat si kafe nebo se obléknout. Po pěti minutách spláchnete a je hotovo. Byla jsem překvapená, ale musím uznat, že mě to vůbec nijak ráno nezatěžovalo, hlavně maska je fakt úplně super. Maska má takovou citrusovou vůni a ráno vás probere a oživí vám po noci zmuchlanou pleť. Pleť je po použití taková více napnutá. Jinak nedoporučuji, pokud byste si chtěli koupit i masku Dermacol Sleeping Beauty, je používat najednou. Protože tato maska na noc se oplachuje ráno a když na to ještě nanesete tuto ranní masku, tak mé pleti to neudělalo moc dobře. Měla jsem pak pleť hodně citlivou. Přípravek hodnotím jako 5/5 

 

RevitaLash RevitaBrow® Advanced

 • Produkt: Kondicionér pro hustotu a růst obočí
 • Cena: info na stránce produktu
 • Objem: 3 ml
 • Hodnocení Gabči: 5 z 5
 • Stránka produktu: RevitaLash RevitaBrow® Advanced

Kondicionér na obočí Revitabrow mi hned padnul do oka. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšela a to i přesto, že jsem se svým obočím byla vždy nespokojená, protože je příliš řídké a nevýrazné. Obočí jsem si denně dokreslovala tužkou, ale nepatřím zrovna mezi ty nejzručnější. Každé ráno jsem se trápila s vytvořením ideálního tvaru obočí, ale výsledek nebyl uspokojivý. Přemýšlela jsem také o permanentním make-upu, kvůli vysoké ceně jsem však tuto variantu zavrhla. 

Kondicionér na obočí jsem tedy zkusit chtěla, neměla jsem co ztratit. Ze začátku jsem nevěřila, že uvidím po pár týdnech nějaké výsledky, ale poctivě jsem přípravek používala. Aplikace je snadná a zabere to každý večer opravdu jen minutku. Občas jsem použila kondicionér i ráno. 

Vydržela jsem, a po cca měsíci používání, jsem z přípravku nadšená. V obočí mi přibylo plno dalších chloupků a je vidět, že opravdu houstne. Konečně si mohu obočí vytrhat do lepšího tvaru a stačí si ho tužkou pouze trochu zvýraznit. Časem to bude jistě ještě lepší a tužka na obočí bude potřeba jen k výraznějšímu make-upu pro zvláštní příležitosti. Čeho si na kondicionéru na obočí nejvíce cením, je to, že díky němu ušetřím každé ráno spoustu času, který bych tvarováním obočí strávila. Obočí je výraznější a pokud tužku nepoužiji, nevadí to. V přirozenosti je krása, tedy pokud o sebe pečujete a používáte takto kvalitní přípravky. Dávám 5/5.

Zajímavosti z Elnino.cz

E-shop Elnino.cz je největším hráčem na online trhu s kosmetikou a parfémy. Pochází z Podkrkonoší, konkrétně z Nové Paky, na trhu s parfémy a kosmetikou není žádným nováčkem - je tu s námi víc než 16 let, firma k tomu úspěšně expandovala do zahraničí.

V nabídce e-shopu je víc než 1 milion produktů, vše tu je přehledně kategorizováno s mnoha doplňujícími filtry pro ještě lepší orientaci. Vybírejte například podle svých oblíbených značek, parfémy podle oblíbeného typu vůně či z výhodných nabídek v kategorii „Výloha plná hvězd”. V Elnino.cz jako specialistovi na parfémy máte také možnost zkusit tzv. niche parfémy, což jsou parfémy, které obsahují vzácné ingredience, jsou tak vzácnější a luxusnější než běžně dostupné parfémy.

V Elnino.cz šli ještě dál a vytvořili blog Selfino, ve kterém se dozvíte o spoustě úžasných novinek, dostanete mnoho rad a tipů ze světa parfémů a kosmetiky. Najdete tu například tipy, jak o sebe pečovat, jaké jsou trendy v líčení nebo zajímavosti nejen o parfémech a kosmetice. 

Kategorie parfumerie Elnino.cz přehledně

s možností volby ještě detailnějších filtrů, abyste se v tom velkém množství neztratili. Tady je základní členění, kam se můžete rovnou prokliknout:

 

Doprava a platba

Vzhledem k omezením v době koronaviru jsou způsoby platby a dopravy dočasně změněny. Do odvolání není možné objednávat zboží s doručením na prodejny, které jsou nyní uzavřeny. Doprava přepravci je bez omezení, pouze nelze platit v hotovosti - z hygienických důvodů jsou přijímány pouze platební karty.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Elnino.cz - Valentýnské tipy
Elnino.cz logo

až 2,5 % zpět

Valentýnské tipy

Vyberte nejvoňavější dárek.

Akce končí za:

Akce končí: