Ruční vysavač jako prodloužená ruka každé hospodyňky

12. 2. 2022 Nina B.
Recenze Top Shop

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,0 / 5

Znáte ten pocit frustrace, když poctivě uklidíte celou domácnost a za pět minut už máte ponožky zase obalené zvířecími chlupy, drobky od jídla a jinými nečistotami? Vytahovat každých pět minut velký a těžký vysavač, vysát celý byt a zase jej uklízet zpátky zkrátka nejde. Kolegyně Nina pro vás testovala, jestli by se taková situace nedala vyřešit i elegantněji, a to s mnohem menším vysavačem z TopShop.cz, který můžete mít neustále po ruce.

Ruční vysavač Invictus One Rovus

Jako matka a zároveň milovnice zvířat, musím říct, že se doma nikdy nenudím. Úklidu bych se mohla věnovat i několik hodin denně. Zvířata přece jen  pouští chlupy, a tak se rázem z mé domácnosti stává shromaždiště zvířecích chlupů. Kdo nějakého chlupáče také vlastní, dobře ví, jak špatně se to pak uklízí a jak to brnká na nervy.

Dlouho jsem tedy uvažovala jak si úklid zvířecí domácnosti trochu usnadnit. Dnes samozřejmě existují nejrůznější pomocníci, jako jsou například robotické vysavače. Ty ale bohužel nevysají gauč, oblíbené křeslo ani čalounění na jídelních židlích. Když jsem dostala možnost recenzovat ruční vysavač Invictus One byla jsem na něj opravdu zvědavá. Netrvalo to ani pár dní a balíček od e-shopu TopShop.cz dorazil.Recenze TopShop ruční vysavač Invictus One Rovus

Ještě toho dne jsem se tedy nadšeně a s velkým očekáváním vrhla na úklid za pomoci mého nového pomocníka.

Výhody ručního vysavače Invictus

První věc, která mě překvapila, byla lehkost vysavače. Opravdu neváží skoro nic, a můžete ho tak snadno přenášet, případně do úklidu zapojit i děti, které ho snadno unesou. 

Dalším velkým plusem je bezdrátové nabíjení – nikde vám tedy nepřekáží šňůra od vysavače o kterou lze snadno zakopnout. 

Za největší výhodu považuji bezsáčkové provedení. Vysavač má snímatelnou plastovou nádobku, jejíž obsah můžete vždy snadno vysypat do koše a nádobku následně umýt. 

Ruční vysavač Invictus One je skutečně výkonný – skvěle vysaje i chlupy po domácích mazlíčcích, které se velmi často zapichují. Díky jeho silnému „tahu“ se snadno zbavíte i prachu či drobků po společném obědě s rodinou. 

Součástí vysavače je navíc Hepa filtr, který je vysoce účinný a zachytí až 99,7 % mikroskopických prachových částic a alergenů. Díky tomu bude váš domov vhodným prostředím i pro alergiky.

Tento skvělý pomocník má navíc širší využití než „pouhý“ úklid domácnosti. Pokud si na e-shopu TopShop.cz dokoupíte nástavec a adaptér, můžete s vysavačem Invictus One bez problémů uklidit i své auto. To jistě ocení každá matka, jejíž děti si při delší cestě v autě dopřávají drobivé svačinky.

Co bych na vysavači změnila

Na vysavači Invictus One jsem našla i nějaké malé chybičky. Jednou z nich je poměrně krátká rukojeť, kvůli níž je potřeba se při úklidu podlahy více ohýbat – uvítala bych ji alespoň o pár centimetrů delší. Na druhou stranu máte ale postaráno o denní dávku aktivity. 

Jako další drobnou vadu na kráse vnímám umístění power tlačítka, které je nahoře na rukojeti. Neustále se mi tedy daří vysavač opakovaně zapínat a vypínat. Ale jak říkám, jedná se pouze o drobné chybičky a možná jde také trochu o zvyk. Co mě však malinko zarazilo, byla jeho cena. U vysavače Inviticus One si trochu připlatíte.Recenze ručního vysavače Invictus One Rovus

Hodnocení vysavače Invictus One Rovus

Když tedy tento ruční vysavač zhodnotím celkově, jsem velmi spokojená a našla jsem na něm opravdu jen pár nedostatků. Oceňuji, jak je vysavač lehký, a přesto velmi výkonný. Díky Hepa filtru je navíc vhodný i do domácnosti, kde žijí alergici.

Ať už máte doma zvířata nebo neposedné děti, které běhají po vašem naklizeném domově s jídlem v ruce a drobí, ruční vysavač Invictus One vám mohu vřele doporučit. Stane se jistě vaším každodenním pomocníkem.

Něco málo o e-shopu Top Shop

Pokud sháníte nějakého toho domácího pomocníka a to nejen na úklid, ale třeba i do kuchyně, TopShop.cz pro vás bude tou pravou volbou. Jejich výrobky můžete znát z různých teleshoppingů nebo jiných televizních spotů. Nabídku zboží mají velmi širokou a pořídíte u nich všemožné inovativní a průkopnické produkty, které jinde neseženete a které vám usnadní život. Topshop.cz nabízí nejen domácí pomocníky a kuchyňské spotřebiče, ale také další zboží do domácnosti, potřeby na sport, doplňky na zahradu i hračky pro vaše ratolesti.

Ruční vysavač Invictus One Rovus

Ruční vysavač Invictus One Rovus

 • Výkon: 90 W
 • Kapacita: 90 ml
 • Váha: 917 g
 • Doba nabíjení: 3–4 h
 • Doba provozu: 15 min
 • Rychlosti: 2

3 290,00 Kč

Nakup s cashbackem

Klady a zápory

 • Lehký
 • Alergici ocení HEPA filtr
 • Výkonný
 • Bezsáčkové provedení
 • Bezdrátové nabíjení
 • Krátká rukojeť
 • Power tlačítko na rukojeti
 • Cena

Počet hvězdiček: 4,0 / 5

Nakup s cashbackem

Nina B.

Autor Nina B.

Nina je rodačka z Budějc, tedy těch jihočeských, a pro náš tým je nepostradatelným členem. Dokáže s e-shopy a úsměvem na rtech dohodnout první poslední, díky čemuž míváme skvělé akce a slevy. Má taky velké srdce, kromě své rodiny svůj příbytek sdílí ještě se dvěma psy a dvěma kočkami. Všechna domácí zvířata si vzala z útulku, za což jí patří velký dík. Je zapřísáhlou vegetariánkou, takže víme, že nemá smysl jí k pohoštění nabízet třeba jelítko a jitrničku, ale naopak si s radostí dá, některými z nás nenáviděnou, dušenou mrkev.