Recenze Super zoo: Mystery box

Velký výběr krmiva i hraček pro vaše domácí mazlíčky za super ceny – přesně to je Superzoo.cz. Nechte se zlákat jejich nabídkou i vy a potěšte svého psa nebo kočku něčím dobrým na zub či novou hračkou. V sortimentu najdete i potřeby pro drobné savce, ptáky, na akvaristiku a teraristiku. V rámci recenze jsme dostali k otestování mystery box. Co asi tak obsahoval tento tajemný box a jak jsme z něj byli nadšení?

3. 4. 2021
Recenze Super zoo: Mystery box

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Patříte k milovníkům zvířat a u vás doma to vypadá jako v minizoo? V tomto případě je e-shop Superzoo.cz pro vás jako stvořený. Jeho nespornou výhodou je to, že zde najdete potřeby pro spoustu zvířat na jednom místě. Bez problému tedy seženete krmivo a další běžné doplňky pro kočky a psy, ale také klece a voliéry pro ptáky, akvária či terária. Recenze Superzoo.cz: Mystery box

To ale není všechno. Super zoo poskytuje také prémiovou péči o vaše mazlíčky. A o co že se jedná? Vybrat si můžete hned z několika služeb – například koupání, stříhání, vyčesávání, čištění uší a mačkání žlázek.

V dnešní recenzi jsme pro vás vyzkoušeli Mystery box, který jsme dostali v rámci výzvy Super Zoo a stali jsme se tak jedním z jejich testerů. Co myslíte, co obsahoval tento tajemstvím zahalený balíček? A byla naše kolegyně Šárka s jeho obsahem spokojena? 

 

Mystery box ze Super zoo

Tajemný balíček nám dorazil naprosto v pořádku až domů. Hned po jeho rozbalení u nás balíček vyvolal rozruch – čemuž se ani nedivím, jelikož máme čtyřměsíční kotě, které je pro každou lumpárnu. Fidorka alias Fidy byla nadšená petelkami, kterými byl balíček vystlán kvůli přepravě. Tyto zelené polystyrenové fazolky byly pro moji kočičku největší zábava. V krabici se s nimi spokojeně rochnila, dokonce si i jednu ukradla a utíkala s ní přes celý byt, aby si s ní mohla hrát.Recenze Superzoo.cz: Mystery box

Když jsme se po úvodním nadšení z výstelky balíčku dostali také k jeho obsahu, byli jsme velmi překvapeni. Dostali jsme kočkolit se silikagelujicími peletkami – to jsou takové ty bílé krystalky. Dále v balíčku byla Ontario pasta pro kočičky, antiparazitikum, dva pamlsky a balení hraček, ve kterém byly dva míčky a dvě myšky.

Milým překvapením bylo to, že v balíčku bylo něco i pro paničku – konkrétně pak blok na psaní, který jsem využila na zapisování údajů o zvířátku a na jiné poznámky. Pamlsky ve tvaru kostiček pro pejsky jsme darovali mojí mamce, která má dva jorkšíry. Co vím, tak se po nich jen zaprášilo. 

 

Pochoutka Perrito Chicken Chunkies

Recenze Superzoo.cz: Mystery box - pochoutka Perrito Chicken Chunkies

 • 100% přírodní kostičky kuřecího masa pro malé psy a kočky
 • Zdravé pamlsky obsahující málo tuku a hodně bílkovin
 • Sušené horkým vzduchem
 • Bez obilovin, lepku, GMO a barviv
 • Hmotnost: 100 g
 • Cena: 64 Kč
 • Stránka produktu: Pochoutka Perrito Chicken Chunkies

 

Jako první jsme vyzkoušeli pamlsky – dostali jsme hned dvoje, které byly od značky Perrito s kuřecí příchutí. Musím říct, že balení vypadá opravdu hezky. Překvapilo mě, že je to dokonce česká značka, což je super. Recenze Super zoo: pochoutka Perrito Chicken Chunkies

Pamlsky jsou 100% přírodní maso, které je sušené horkým vzduchem a díky tomu má hodně bílkovin a nízký obsah tuku. I když má balení naznačený proužek na odtržení pro snazší otevření obalu, tak po jeho odtržení jsem se dovnitř stejně nedostala. Musela jsem tedy nůžkami opatrně ustřihnout kus, co se špatně odtrhl, a zároveň nepoškodit uzavírací zip na další použití. Druhé balení snad půjde otevřít lépe. 

Pamlsky jsou velmi malinké, což perfektně využijeme jako odměnu, když učíme Fidorku slušnému chování. Masíčko jí velmi chutná, dokonce bych řekla, že jde po těchto pamlscích jako divá. Jedinou nevýhodou těchto pamlsků je to, že se po otevření balení uchovává v ledničce a musí se spotřebovat do 7 dnů. Takže pamlsky, které se prodávají ve 100g balení, a věřte mi – není to málo, máte pouze na 7 dní. Určitě se toto balení vyplatí pro někoho, kdo má koček více. My budeme rádi, když to stihneme spotřebovat. Ale jinak za mě určitě palec nahoru a můžu doporučit.

 

Hračka Magic Cat myš a koule s catnip

Recenze Super zoo: Magic Cat myš a koule s catnipem

 

Jako další byla na řadě v našem domácím testování hračka. Fidorce se hned na první dobrou líbila oranžová plyšová kulička. Jde o měkký plyšový balónek s hezky výraznými barvami a třásněmi po celém povrchu. Po chvíli ji však přestal bavit. Teď si s ním ještě občas hraje, ale nebaví ji to tak moc jako jiné hračky, které máme doma. Obecně platí, že u Fidorky mají největší úspěch ty hračky, které si sama ukradne, nebo jí je vyrobíme. Recenze Super zoo: Magic Cat myš a koule s catnipem

Další den jsme zkusili myšičku, která měla už o poznání větší úspěch. Hraje si s ní na zádech, kope do ní, tahá jí ocásek. Celkově mě mrzí, že se jí ten balónek tolik nelíbí, má totiž krásnou barvu. Musím říct, že ty hračky v balení od Magic Cat, které jsme dostali, jsou všechny moc hezké. Nehledě na to, že to přece jen vypadá mnohem lépe, když se vám doma válí hračky od Magic Cat než zmačkaná papírová kulička nebo papírová taška. Za mě by určitě bylo lepší, kdyby výrobce dal do hračky něco šustivého nebo chrastivého – to by se hned z této hračky a Fidorky staly nejlepší kamarádi. Pokud však vaši kočku baví plyšové hračky, tak určitě doporučuji.

 

Line-on Beaphar IMMO Shield pro kočky

Recenze Superzoo.cz: IMMO Shield Line-on antiparazitikum

 • Antiparazitikum pro kočky založené na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje a zároveň likviduje blechy
 • Obsah: 3 pipety po 1 ml
 • Cena: 199 Kč
 • Stránka produktu: Line-on Beaphar IMMO Shield pro kočky 3x1 ml

 

Musím říct, že toto antiparazitikum je super. Obsahuje 3 pipety, takže je na 3 dávky, přičemž aplikace jedné pipety působí měsíc. Bohužel nevím, zda to upotřebíme, protože Fidorka je kočka domácí a neplánujeme s ní chodit ven. V balení se však píše, že je to i proti roztočům a komárům. Takže možná až v létě začnou létat komáři, tak ho nasadíme. Určitě ho však doporučuji, pokud vaše kočka chodí ven. 

Skvělé je, že toto antiparazitikum je vhodné už od 12 týdnů stáří kočky, takže ho bez problému můžete využít i u koťat. V balení jsou 3 dávky, což je super. Nemusím ho v létě dokupovat – bez potíží vystačí na celou letní sezónu.

 

Kočkolit Magic Pearls Original

Recenze Superzoo.cz: Kočkolit Magic Pearls Original

 

Tento kočkolit na bázi silikagelu jsem vždycky chtěla vyzkoušet. Všude se uvádí, že neutralizuje pachy, což mě opravdu zaujalo. Plná očekávání jsem ho otevřela, abychom ho mohli hned vyzkoušet. Otevírání je velmi pohodlné díky proužku, který utrhnete a je to – žádná věda. Celé balení se poté nasype do čistého záchůdku – vypadá to jak hezky, tak čistě. 

První setkání Fidorky s tímto kočkolitem už nebylo tak skvostné. Za prvé, když na to kočka vleze, dělá to neskutečný hluk. Za druhé se na tom kočka strašně propadá. Myslím si, že to pro ni musí být i nepohodlné. Vždycky si vyhrabala důlek, do kterého si sedla a udělala svoji potřebu. Na tomto kočkolitu se pohybuje opatrně – hrábne párkrát, hned si sedne a jde zase pryč. Výrobce uvádí, že kočkolit nezůstává na srsti, a tím pádem se nevynáší ven ze záchodku. Máme uzavřený záchod, a stejně jsou jeden dva krystalky po jejím odchodu vždycky venku. Recenze Super zoo: Kočkolit Magic Pearls Original

Na kočkolitu se mi líbí to, že saje vodu, takže nemusíte uklízet loužičky. Je to velmi pohodlné. Loužičky se vyhodí až s celým kočkolitem. My ho máme zhruba týden a zatím kočkolit není nutné měnit. Myslím si, že balení 3,8 l vydrží cca na 3 týdny – soudě podle zabarvení krystalů. Vadí mi, že je to trochu neekonomické. U klasického kočkolitu pravidelně čistíte záchod a dosypáváte další kočkolit z balení. Tím pádem se kočkolit tolik neznečišťuje a je stále čistý. Klasický kočkolit mi vydržel měsíc, někdy měsíc a týden. Tento kočkolit na bázi silikagelu vám ale zase ulehčí práci s čištěním a nezanechává žádný zápach

Další věc co mě nemile překvapila je to, že moje kočka měla ze začátku tendenci krystalky žrát. Ale chápu, že je to zatím hloupé kotě. Možná bych doporučila tento produkt pořizovat spíše starším kočkám, které všechno neokusují. Výrobce ale nikde neuvádí, co se stane, pokud kočka krystalky spolkne. Asi nikoho nenapadlo, že je bude nějaká kočka jíst. Když se Fidorka krystalky pokusila sníst, vždy jsem jí je vyndala z tlamy. Jednou se stalo, že se jí silikon zasekl na patru. Snažila se ho vyndat sama, nakonec jsem jí ale musela pomoct. Od té doby to už jíst nezkoušela.

Taky jsem slyšela, že po tomto typu kočkolitu se kočkám vysušují tlapky. To jsem zatím u Fidorky nezpozorovala, ale máme ho zatím chvíli. Výhoda tohoto kočkolitu je, že nepráší. Fidorka má z klasického prašného kočkolitu (například Mikeš) podrážděné oči. A co máme tento kočkolit, tak se to zlepšilo. Takže pokud váháte, zda pořídit či ne, určitě doporučuji ho zkusit a uvidíte. Každému se zamlouvá něco jiného. A pokud by ho kočka zkoušela žrát, tak se možná pro vaši kočku nehodí.

 

Pasta Ontario Chicken Fresh Meat Paste

Recenze Super zoo: Pasta Ontario Chicken Fress Meat

 

Ontario pasta se mi líbila na první pohled, protože má uzávěr a je tak vhodná nejen na cesty, ale také pro koťátka, které nesnědí celé balení najednou. Dá se otevřít a pohodlně zase zavřít. Skvělé je, že díky uzávěru je jídlo čerstvé i chutné. Recenze Superzoo: Pasta Ontario Chicken Fress Meat

Naše Fidorka po této pastě byla jak divá, moc jí to chutnalo. Balení jsem rozdělila na dvě porce. Bohužel druhý den jsem v záchůdku našla něco, co jsem nechtěla. Očividně Fidorce pasta vůbec nesedla. Měla průjem, přestože jí tolik chutnala. Tuto pastu už asi kupovat nebudu, což mě mrzí, protože jsem plánovala, že do budoucna to bude jedna z must-have.

Později jsem se dozvěděla, že by kočka měla dostávat jen malé množství pasty – trošičku jí vymačkat nebo jí dát olizovat tubu. Za mě tedy určitě stojí za vyzkoušení.

Celkově musím říct, že se mi složení Mystery boxu líbilo a rozhodně to nebyl krok špatným směrem. Suma sumárum dávám plný počet, tedy ★★★★★.

 

Něco málo o e-shopu Superzoo.cz

Internetový obchod a prodejny Super zoo se těší oblibě napříč milovníky a chovateli zvířat – není divu, seženete zde totiž pro vaše mazlíčky vše od A po Z. Ať už sháníte krmivo, hračky, přepravky, klece a další příslušenství. Odsud zaručeně neodejdete s prázdnou.

Pokud zde nakupujete často, tak se určitě vyplatí zaregistrovat do Family klubu, který nabízí mnoho výhod. Těšit se můžete například na nižší ceny a slevu k narozeninám. 

 

Super salon

Superzoo poskytuje také prémiovou péči o vaše mazlíčky. A o co že se jedná? Vybrat si můžete hned z několika služeb – například koupání, stříhání, vyčesávání, čištění uší a mačkání žlázek. Kompletní ceník najdete zde přímo na e-shopu Superzoo.cz.

 

Škola Super zoo

Spoustu doporučení najdete v sekci e-shopu Škola Super zoo. Ať už máte pejska, kočičku, králíka, papouška, rybičky… Každý si najde to své. Je to totiž sekce plná rad, tipů na nákup, a to ve formě článků, podcastu nebo i videí. Dokonce zde najdete rady od veterináře na ty nejčastější problémy.

Související slevy a akce

SLEVA AŽ 20 %

Super zoo - Pro nejmenší to nejlepší
Super zoo logo

2,5 % zpět

Pro nejmenší to nejlepší

Sleva až 20 %

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články