Soutěžní recenze MyProtein: Vyhrajte voucher v hodnotě 5 000 Kč

9. 10. 2021
Soutěžní recenze MyProtein: Vyhrajte voucher v hodnotě 5 000 Kč

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

MyProtein je e-shop, který je určen pro všechny sportovce a aktivně žijící lidi. Najdete v něm funkční oblečení na různé typy aktivit a též šikovné příslušenství a doplňky výživy. V Plné Peněžence jsme pro vás otestovali funkční pánské tričko a šortky na cvičení, dámské sportovní legíny a mořský kolagen s vysokým obsahem bílkovin, bez cukru a tuku.

Víte ale, co je na této recenzi nejlepší? No přece to, že v rámci speciální akce můžete po jejím přečtení vyhrát voucher na nákup v e-shopu v hodnotě 5 000 Kč.

 

Jak můžu soutěžit?

Stačí, když v e-shopu MyProtein nakoupíte během měsíce října a zároveň jste v období od 1. 7. do 30. 9. 2021 nakoupili v jakémkoliv e-shopu přes Plnou Peněženku. Po splnění těchto dvou podmínek budete zařazeni do soutěže o poukaz na nákup libovolných produktů v e-shopu MyProtein v hodnotě 5 000 Kč

 

Pánské sportovní tričko MP Men’s Essential Seamless Long Sleeve

  • Cena: 1 039 Kč
  • Značka: MyProtein
  • Barva testovaného produktu: Vine Leaf Marl (tmavězelená)
  • Dostupné barvy: Bright Blue Marl, Dark Grey Marl, Intense Blue Marl, Wine Marl, Vine Leaf Marl
  • Velikost testovaného produktu: L
  • Dostupné velikosti: XS–XXL
  • Materiál: 67% polyamid, 33% polyester
  • Petrovo hodnocení: ★★★★★
  • Stránka produktu: MP Men's Essential Seamless Long Sleeve Top - Bright Blue Marl

 

Nepatřím mezi extrémně aktivní sportovce, ale snažím se hýbat pravidelně. Rád běhám, bruslím na kolečkových bruslích, chodím na delší procházky nebo hraju fotbal. Právě na tyto situace se vždy hodí (dokonce bych řekl, že je nezbytné) šikovné tričko, které má dobré absorpční vlastnosti.

V mém šatníku už mám pár kousků, které používám, ale některé z nich už mají svoji životnost za sebou a některé z nich jsou termo trička, která jsou určena na sportování v chladném počasí a při teplejším počasí, případně při sportování uvnitř, mi v nich bývá zbytečně příliš teplo.

Možnost otestovat sportovní tričko značky MyProtein s dlouhým rukávem mě proto potěšila – ale prvnímu problému jsem čelil už při výběru jeho velikosti v samotném e-shopu. V detailu produktu jsem si ale naštěstí našel velikostní tabulku, která mi s výběrem velikosti pomola. Vždy se rozhoduji mezi velikostmi M a L, tentokrát jsem se rozhodl pro L – a udělal jsem dobře.

Tričko mi perfektně sedí, tělo mi dobře obepíná, zároveň není příliš těsné a při pohybech mi dává potřebnou volnost. Co se týká jeho vlastností, stihl jsem ho otestovat v teplejším, ale i chladnějším počasí. Během běhu v rámci teplejšího dne bylo dostatečně vzdušné a příliš jsem se v něm nepotil (aspoň takový jsem měl pocit, tričko pot velmi dobře absorbovalo). Při ranní rychlejší chůzi přes les jsem si na něj hodil tenoučkou mikinu a bylo to dostačující, zima mi vůbec nebyla.

Tričko je vhodné na všechny možné aktivity a během testování jsem si ho velmi oblíbil. Co se týká praní, přistupuji k němu tak, jak k ostatním sportovním věcem. Peru je na 30 °C při nižších otáčkách a bez použití aviváže. Velkou výhodou je, že pokud jste opravdu zarytí sportovci a chcete tričko použít i vícekrát za den, po vyprání je suché velmi rychle a do hodinky v něm můžete běhat znovu.

Produkt si můžete obstarat ve všech možných velikostech a v různých barvách. Na výběr jsou 2 odstíny modré, šedá, zelená (testovaná) a červená barva. Tričko je vhodné pro každého, kdo sportuje minimálně tak, že se občas jde projít do přírody a uděluji mu jasných 5 hvězdiček.