Recenze sedacího vaku, který si oblíbila celá rodina

5. 2. 2022 Lenka H.
Recenze Dárkovo: Sedací vak pro pohodlí vašeho pozadí

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Pohodlí a funkčnost je při zařizování bydlení pro většinu z nás tím nejdůležitějším aspektem. Chceme si užívat dlouhé večery zaboření do pohodlného ušáku, zároveň však potřebujeme co nejlépe využít prostoru nebo mít možnost s nábytkem podle potřeby pohybovat (a nezapomínejme na design). Jak ale všechny tyto požadavky skloubit dohromady? Najít komplexní řešení nemusí být vždy jednoduché. Sedací vaky z Darkovo.cz nabízí pohodlný odpočinek, stylový design i úsporu místa. Jak tento plněný pytel uspěl v praxi a zda dostál všem očekáváním pro vás zjišťovala kolegyně Lenka.

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

O čem sní ženy na rodičovské dovolené? Není toho moc, ale jedna z věcí, o které se mi zdá často, je horká káva. Nemám na mysli „pikolo“ vypité na jeden zátah. Ale pořádné velké cappuccino, dvojité espresso a třeba si u toho přečíst, co je nového na sociálních sítích, trochu těch drbů – stačí 20 minut klidu. Proto jsem se rozhodla, že si pořídím křeslo nebo lenošku, která bude mým královstvím. Doma vyhlásím, že pokud usednu do svého „trůnu“ nikdo na mě nesmí mluvit a nic po mě chtít. Nabídka z internetového obchodu Darkovo.cz na vyzkoušení sedacího vaku ECOPUF-SAKWA L přišla jako na zavolanou.

Na stránkách Darkovo.cz mají velkou nabídku sedacích vaků v různých barvách, velikostech a tvarech. Já se rozhodla právě pro vak ECOPUF-SAKWA velikost L – plyš amore v tyrkysové barvě a nemohla se dočkat, až můj „trůn“ dorazí. Doručení bylo rychlé a já mohla začít testovat velmi brzy.

Hned po prvním usednutí jsem se přesvědčila, že sedací vak je neuvěřitelně pohodlný a výborně se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Barva je krásná a materiál ideální pro pití kávy – jde lehce omýt. Je lehký, a proto si můžu svůj „trůn“ snadno přenést tam, kde je zrovna klid. S prvními teplými dny tím místem bude určitě terasa. 

ECOPUF-SAKWA je potažený látkou Plyš amore, díky níž má hebký povrch a je příjemný na dotek. Látka má měkké a hebké vlasy, a připomíná tak semiš. Vyrábí se na speciálním tkalcovském stavu a díky tomu je velmi odolná. Zároveň se nemusíte bát, že se poškodí, pokud na vaku budou řádit vaše děti, nebo na něj něco rozlijete, protože je snadná na údržbu. Vak stačí jen vysát a setřít vlhkým hadrem. Je vhodná pro alergiky a vydrží také pobyt venku, neměla by se ale nechávat dlouho na slunci – není odolná vůči UV a mohla by vyšisovat.

Díky dvojitému zipu se výplň z vaku nedostane ven a v případě potřeby ji můžete doplňovat. Vak je vyplněný polystyrenovými kuličkami, na které Darkovo.cz dává 6 měsíců záruky (na celý vak je pak záruka až 2 roky)

► Certifikát PZH

Sedací vak ECOPUF-SAKWA má jako ostatní vaky a taburetky z Darkovo.cz hygientický certifikát PZH. Jedná se o potvrzení, že produkt splňuje všechny současné bezpečnostní normy. Certifikace zaručuje, že sedací vaky z Darkovo.cz nemají negativní dopad na lidské zdraví a životní prostředí. Certifikáty PZH vydává Národní ústav veřejného zdraví – Národní hygienický ústav (NIZP–PZH) po tom, co produkty úspěšně absolvovaly mnoho testů ověřujících jejich kvalitu, chemické složení, mechanické vlastnosti atd.

► Hodnocení sedacího vaku

Sedací vak ECOPUF-SAKWA jsem si zamilovala hned po prvním posazení a vychutnání první kávy. Bohužel se stal oblíbeným místem i pro ostatní členy domácnosti, a tak budeme muset vytvořit harmonogram, kdy odpočívat, nebo přiobjednáme každému vlastní vak. Vak je vhodný jak na domácí lenošení s kafíčkem, tak na sledování televize, posezení s přáteli či rozpustilé dětské hrátky doma i venku. Tento pohodlný doplněk do domácnosti si ode mě rozhodně zaslouží pět hvězd.

Něco málo o e-shopu Darkovo.cz

Jak naznačuje název e-shopu, na Darkovo.cz seženete originální dárky pro všechny věkové kategorie. Díky přehlednému rozdělení jednotlivých kategorií se na e-shopu neztratíte a ihned najdete přesně to, pro co jste sem přišli. Můžete tak shánět dárky podle příležitosti či pohlaví, ale také podle typu. Kromě výše zmíněných sedacích vaků a příslušenství k nim na Dárkovo.cz tedy seženete nejrůznější pomocníky do domácnosti, originální vychytávky, kosmetické produkty nebo zajímavé nabídky zážitků. Ty nerozhodné jistě potěší jejich blog, kde se dozvědí nejrůznější rady a tipy týkající se zboží z Darkovo.cz.

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

  • Objem: 400 l
  • Výška: 65 cm
  • Základna: 95 cm
  • Materiál: Plyš amore
  • Certifikace: PZH

3 000,00 Kč

Nakup s cashbackem

Klady a zápory

  • Lehký
  • Snadná údržba
  • Možnost doplnit náplň

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Nakup s cashbackem

Lenka H.

Autor Lenka H.

Díky Lence bychom si nejspíš v Českých Budějovicích mohli otevřít pobočku. Je totiž v našem týmu další v řadě, kdo odtud pochází. Co kdekoho překvapí, je, že miluje práci s čísly, tabulkami a vůbec má ráda ve všem systém a pořádek, který jí teď ovšem narušuje její syn. Je taky sporťanda. Když má čas, ráda plave, běhá nebo chodí se synem na dlouhé procházky. A když náhodou jede sama v autě, neváhá a z plna hrdla si zazpívá. Co ale nesnese, jsou ryby na talíři.