Rainbow – trendy plné energie

9. 9. 2017

Rainbow je značkou, která svým zaměřením tvoří pomyslné protizávaží značce Bodyflirt. Jestliže Bodyflirt má být značkou elegance a ženské svůdnosti, pak Rainbow (jak i samotný název může napovědět) má ukázat hravou, tvůrčí a odvážnou stránku své nositelky. Je vhodná pro každou ženu, která chce vypadat mladě a především uvolněně.

Tato značka se rozhodně nebojí výraznějších a živějších barev, stejně tak se nebrání neotřelým kombinacím materiálů (např. krajka doplňující moderní módní styl košile). Oblečení v „basic“ stylu je zde poněkud v menšině a upozaděno, vlastně je spíše až raritou. Kolekcím dominují především barvy a odvážnější, zajímavé vzory nebo nápisy a samozřejmě střihy podtrhující celkové pozitivní „naladění“ oděvů. Patrný a nezanedbatelný je vliv zvířecích vzorů a vlny hippie. Celkově toto oblečení jistě rozbije nudu, šeď, stereotyp a usedlost všedních dnů, pro které je určeno – Rainbow jistě oceníte při běžném neformálním nošení. Vše je každopádně uzpůsobeno kromě pěkného vzhledu i maximálnímu pohodlí osoby, která oblečení bude nosit. Ne vždy se pro krásu musí něco vydržet: Rainbow budete rádi nosit nejen proto, že dobře vypadá, ale především protože se v něm člověk sám cítí dobře a příjemně.
 

Oblečení pro každého

Stejně jako Bodyflirt nabízí Rainbow celou řadu kategorií oblečení, proto se do této značky zvládnete obléct od hlavy až k patě včetně svrchního venkovního oblečení. Naleznete zde tedy klasická trička, halenky, topy, svetříky, dlouhé i krátké sukně, šaty od „mini“ délky až po ty ke kotníkům, kalhoty i podzimní bundy nebo sáčka. Zároveň je však v katalogu možno nalézt několik „kuriozit“, typů oděvu pro náročnější zákazníky.

Velmi zajímavým artiklem z dílny Rainbow je například nabídka stále populárnějšího kusu oblečení – ponča. Možná se stalo, že jste na ulici nebo v prostředku veřejné dopravy potkali ženu oblečenou právě do pleteného, do módy znovu přicházejícího ponča, a třeba jste zatoužili po podobném. Minimálně stejné popularitě se také těší zde dostupné úpletové svetříky a kabátky nebo naopak bolera, která zajímavě a vkusně nahradí mnohem obyčejnější triko s dlouhým rukávem. Dalším pozoruhodným produktem je například i body, které sice naleznete spíš v nabídce BPC Collection, ale vhodnou alternativou a zároveň protipólem tohoto kousku by mohla být například nabídka dlouhých overalů v několika variantách provedení, kterých v Rainbow najdete přehršel. Rainbow se tedy nezaměřuje jen na originální podobu klasického oblečení, ale znovuoživuje také jedinečně vypadající kusy oděvů.

Na podzim přijdou vhod zejména bundy z nabídky Rainbow; skutečně je zde co vybírat. V nabídce totiž lze najít jak dlouhé, tak i krátké kabátky a bundy různých stylů. Ať už jsou ve znamení nedbalé elegance ve znamení prudké módy „koženého“ provedení, budou se do vašeho šatníku skvěle hodit a výborně v podzimních měsících doplní váš pečlivě vybraný outfit.

Kvalitní výrobek s nízkou cenou

Cena většiny kusů oblečení je vcelku srovnatelná s průměrem ostatních Bonprix značek a stejně jako u ostatních platí, že nekupujete zajíce v pytli – dostanete-li do ruky oblečení Rainbow, máte jistotu, že jde o kvalitní výrobek a nešlo o špatnou či nepromyšlenou koupi.

Značka Rainbow se zkrátka nese v duchu „trendy oblečení plné energie“ a toto „motto“ splňuje do puntíku přesně. Jde o oblečení, které vás může doprovázet na většině vašich kroků během dne, a přitom vás bude svou barevností, originalitou a jedinečností stále udržovat v dobré, svěží náladě s pocitem, že jste výjimečná.