Kam za nákupem vhodné podprsenky? Na Astratex.cz!

Vybírat si správnou velikost a správný tvar podprsenky přes internet není vůbec nic snadného. Naštěstí specialista na spodní prádlo a podrpsenky Astratex má speciálního rádce pro výběr velikosti, který vám s výběrem pomůže a poradí. Podívejte se, jak si vybrat tu správnou velikost podprsenky a které druhy podprsenky si můžete v internetovém obchodě Astratex objednat.

13. 6. 2018

Internetový obchod Astratex už dnes patří mezi vyhledávané e-shopy s prádlem i s plavkami. Do povědomí zákazníků se ovšem dostal především díky široké nabídce podprsenek, ze které si určitě vybere i ta nejnáročnější z vás.

Podprsenka, to je věda

Na e-shopu Astratex.cz si snadno pořídíte dokonale padnoucí podprsenku z pohodlí domova. Jak na to? Díky systému podkategorií a filtrů najdete tu svou opravdu rychle, ať už toužíte po jakémkoli typu podprsenky:

  • bez kostic, s jednoduchým střihem
  • samodržicí pro odkrytá záda či ramena
  • zmenšovací pro nadměrnou velikost
  • vyztužené pro zvětšení objemu
  • nevyztužené pro zvýraznění přirozených tvarů

Správná velikost podprsenky Astratex

Správně zvolená velikost je důležitá nejen ze zdravotního hlediska, ale také z ohledu na váš dobrý pocit a pohodlí. Na Astratex.cz jsou k dispozici podprsenky pro obvod 60 až 120 cm, žádná velikost ňader tím pádem není problém. Při výběru vám pomůže i Rádce pro výběr velikostí, který se vám zobrazí po rozkliknutí každého produktu.

Astratex výběr podprsenky - rádce pro výběr velikostí

 

Astratex rádce pro výběr velikosti

Filtry pro rychlejší vyhledávání

Na Astratex.cz si nabídku snadno filtrujete také podle barvy či typu podprsenky. Najdete tu nejen černou a bílou klasiku, ale i odstíny například zelené či žluté barvy. Na výběr jsou i podprsenky pro nejrůznější příležitosti. Podle vlastností máte k dispozici krajkové, hladké nebo i mateřské podprsenky, s holými zády nebo s možností odepnutí ramínek.

Které podprsenky právě frčí?

Letos jsou v módě podprsenky barvy pudrové, meruňkové, modré či červené, zatímco jejich tělové kolegyně jsou pomalu na ústupu. Co se týče typu, velké oblibě se těší vyztužené podprsenky Astratex s kosticemi, hodně se nosí i ty něžné krajkové.

Podprsenkové tipy a triky na závěr

  • Pokud už máte jasno, po které podprsence toužíte, pořiďte si ji výhodně. Díky nákupu přes portál PlnaPenezenka.cz ušetříte i v případě, že podprsenky Astratex nejsou právě v akci nebo ve výprodeji. Stačí se prokliknout z Plné Peněženky na e-shop Astratex.cz a získat tzv. cashback, tedy 2–7,5 % z nákupu zpět.
  • Nevybrala jste si? Žádný problém. V kategorii Móda najdete i jiné e-shopy se spodním prádlem, jako je třeba oblíbený Bonprix se svůdnými kousky a korzety. Milovníky značkového prádla Calvin Klein či Tommy Hilfiger určitě potěší portál Answear.