Kam za nákupem vhodné podprsenky? Na Astratex.cz!

Co v článku najdete?

Internetový obchod Astratex už dnes patří mezi vyhledávané e-shopy s prádlem i s plavkami. Do povědomí zákazníků se ovšem dostal především díky široké nabídce podprsenek, ze které si určitě vybere i ta nejnáročnější z vás.

Podprsenka, to je věda

Na e-shopu Astratex.cz si snadno pořídíte dokonale padnoucí podprsenku z pohodlí domova. Jak na to? Díky systému podkategorií a filtrů najdete tu svou opravdu rychle, ať už toužíte po jakémkoli typu podprsenky:

  • bez kostic, s jednoduchým střihem
  • samodržicí pro odkrytá záda či ramena
  • zmenšovací pro nadměrnou velikost
  • vyztužené pro zvětšení objemu
  • nevyztužené pro zvýraznění přirozených tvarů

Správná velikost podprsenky Astratex

Správně zvolená velikost je důležitá nejen ze zdravotního hlediska, ale také z ohledu na váš dobrý pocit a pohodlí. Na Astratex.cz jsou k dispozici podprsenky pro obvod 60 až 120 cm, žádná velikost ňader tím pádem není problém. Při výběru vám pomůže i Rádce pro výběr velikostí, který se vám zobrazí po rozkliknutí každého produktu.

Astratex výběr podprsenky - rádce pro výběr velikostí

 

Astratex rádce pro výběr velikosti

Filtry pro rychlejší vyhledávání

Na Astratex.cz si nabídku snadno filtrujete také podle barvy či typu podprsenky. Najdete tu nejen černou a bílou klasiku, ale i odstíny například zelené či žluté barvy. Na výběr jsou i podprsenky pro nejrůznější příležitosti. Podle vlastností máte k dispozici krajkové, hladké nebo i mateřské podprsenky, s holými zády nebo s možností odepnutí ramínek.

Které podprsenky právě frčí?

Letos jsou v módě podprsenky barvy pudrové, meruňkové, modré či červené, zatímco jejich tělové kolegyně jsou pomalu na ústupu. Co se týče typu, velké oblibě se těší vyztužené podprsenky Astratex s kosticemi, hodně se nosí i ty něžné krajkové.

Podprsenkové tipy a triky na závěr

  • Pokud už máte jasno, po které podprsence toužíte, pořiďte si ji výhodně. Díky nákupu přes portál PlnaPenezenka.cz ušetříte i v případě, že podprsenky Astratex nejsou právě v akci nebo ve výprodeji. Stačí se prokliknout z Plné Peněženky na e-shop Astratex.cz a získat tzv. cashback, tedy 2–7,5 % z nákupu zpět.
  • Nevybrala jste si? Žádný problém. V kategorii Móda najdete i jiné e-shopy se spodním prádlem, jako je třeba oblíbený Bonprix se svůdnými kousky a korzety. Milovníky značkového prádla Calvin Klein či Tommy Hilfiger určitě potěší portál Answear.
  • Samozřejmě nezapomínáme ani na Slovensko! Slovenky, vybírat můžete ze široké škály módních obchodů.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat